☰ menu

Królowa Śniegu 2. Zaproszenia do kina!

wt.-śr.
09.12-10.12.2014
Producentem "Królowej Śniegu 2" jest Timur Bekmambetov, który wsławił się reżyserią filmu "Wanted – Ścigani" z Angeliną Jolie oraz wspólnie z Timem Burtonem doprowadził do powstania wizjonerskiej animacji "9". Za angielską wersję językową filmu odpowiedzialny jest Ned Lott – wieloletni współpracownik takich studiów jak Disney, Pixar i Warner Brothers. Jego ostatnimi projektami były kinowe hity "Zambezia" i "Kumba".

Już 18 grudnia o godz. 18:00 w Kinie Atlantic (Chmielna 33, Warszawa) odbędzie się pokaz przedpremierowy filmu.  A na Czytelników Miasta Dzieci czeka 25 dwuosobowych zaproszeń na ten seans.

Jeśli chcielibyście obejrzeć film, napiszcie o tym w mailu wysłanym na adres konkurs@miastodzieci.pl (tytuł maila Królowa Śniegu 2) w treści należy podać imię nazwisko oraz dane adresowe (do wiadomości Redakcji Miasta Dzieci) – zaproszenia wyślemy listami poleconymi. Na maile czekamy do 10 grudnia (środa) do godziny 18:00 🙂

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Brak maila ze strony redakcji oznacza brak wygranej.

Królowa Śniegu 2
Premiera kinowa: 25 grudnia 2014
Gatunek: animowany/komedia/przygodowy
Produkcja: Rosja 2014
Reżyseria: Alexey Tsitsilin
Scenariusz: Alexey Zamyslov, Roman Nepomnishii
Kino Świat

Tym razem do kina zapraszamy:
R. Łyjak
M. Dulińską
K. Cieplińska
N. Antosik

Maile powiadamiające zostały wysłane. Listy polecone nadamy w czwartek, 11 grudnia.
Gratulujemy i życzymy bajecznego seansu:)