☰ menu

Koziołek Matołek

sob.-niedz.
26.04-27.04.2014
Koziołkowi przyjdzie zmierzyć się z Czarownicami rodem z horroru, zającami okradającymi podróżnych, producentami filmowymi, a nawet neapolitańską mafią… Przede wszystkim jednak sympatycznemu, ale i łatwowiernemu Matołkowi dane będzie zmierzyć się z własnymi słabościami, lękami i zwątpieniami. Czy pozornie niezdarny i głupiutki Matołek odnajdzie jedyne miejsce, gdzie podkuwają kozy? Jaki sens będzie miała jego wyprawa? Czego się nauczy, co zrozumie?
Reżyser Ondrej Spišak w przedstawieniu aktywizuje wyobraźnię młodych widzów i wciąga do kolorowego świata, który powstaje z bardzo prostych środków i zmienia się na ich oczach. Spektaklowi towarzyszy odgrywana na żywo muzyka z różnych stron świata.
Adaptacja oparta na tekście Kornela Makuszyńskiego.
Spektakl  wystawiany na Scenie Na Woli im. T. Łomnickiego

Jesli chcielibyście wybrać się na spektakl, zapraszamy do przesłania maila na adres wydarzenia@miastodzieci.pl; w tytule maila prosimy wpisać Koziołek Matołek, w treści imię i nazwisko. Na wasze zgłoszenia czekamy w czwartek 24 kwietnia 2014r. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na spektakl w najblizszą niedzielę, 27 kwietnia na godz. 12.00.  Osoby, które wylosuja zaproszenie powiadomimy drogą mailową.

UWAGA! BRAK MAILA Z REDAKCJI MIASTODZIECI.PL OZNACZA BRAK WYGRANEJ.

OBSADA:
Zuzanna Grabowska
Anna Kózka
Agata Wątróbska
Paweł Domagała
Michał Maliszewski
Wojciech Solarz
Reżyseria – Ondrej Spišák
Scenografia/ kostiumy – František Liptak
Adaptacja – Maria Wojtyszko
Choreografia – Anna Iberszer
Kierownictwo produkcji – Magdalena Romańska