☰ menu

10 czerwca (piątek), godz. 10.00, 12.00, 19.00, scena NCK
„Koty – legenda miejska”
Autorska Szkoła Musicalowa Macieja Pawłowskiego

Musicalowa adaptacja poezji T. S. Eliota, wpisującej się w tradycję angielskiej literatury dla dzieci. Opowiadając różnorodne historie kotów – awanturników, psotników, matron, światowych bywalców, kotek beztroskich oraz tych doświadczonych losem spektakl porusza jednocześnie  typowe tematy eliotowskie: zagadnienia aksjologii czy religijności we współczesnym świecie.
Oryginalny musical „Koty” do muzyki A. L. Webbera został miał polską premierę w 2004 r. na deskach Teatru muzycznego ROMA, który jest patronem honorowym Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego.

bilety: 35/20 zł

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na spektakl na piątek 10.06.2016 o g. 12.00!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Koty) do dnia 8 czerwca wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej