☰ menu

Konkursy dla Dzieci w Gdańsku

pon.-śr.
14.06-16.06.2010

Oba przedsięwzięcia powołane zostały do życia przed laty z inicjatywy gdańskiego Kuratorium Oświaty.

Tegoroczne edycje konkursowe odbędą się w Miejskim Teatrze "Miniatura" w Gdańsku w dniach 14,15 i 16 czerwca w godz. 9.00-16.00.

W trakcie trzydniowych prezentacji pokazanych zostanie ponad dwadzieścia spektakli zrealizowanych przez nauczycieli oraz instruktorów z Trójmiasta oraz regionu województwa pomorskiego. Jurorzy wyłonią i nagrodzą najciekawsze propozycje sceniczne, twórców przedstawień oraz wykonawców.

Organizatorem XXVI edycji sceny dziecięcej oraz XLVI edycji sceny młodzieżowej konkursów jest Młodzieżowy Dom Kultury i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Przystań" w Sopocie, zaś współorganizatorami – Miejski Teatr MINIATURA w Gdańsku oraz Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

{{moduly ntltresc}}