☰ menu

Konkurs z IKEA Kraków

pon.
01.06.2015

Poprzez zabawę dzieci poznają otaczający je świat i zdobywają umiejętności przydatne w dorosłym życiu. Dlatego, szukając prezentu na Dzień Dziecka, warto wybrać zabawki, które są nie tylko bezpieczne, ale też pobudzają wyobraźnię, logiczne myślenie, rozwijają kreatywność i koordynację ruchową. Takie są zabawki IKEA, a dzieci je uwielbiają.

*Członkowstwo w klubie IKEA FAMILY jest bezpłatne. Osoby nieposiadające karty mogą przystąpić do klubu podczas wizyty w sklepie (wystarczy kilka minut na rejestrację) lub poprzez stronę www. Niższe ceny wybranych produktów, bezpłatna kawa od poniedziałku do piątku czy zwroty bez paragonu – to tylko niektóre korzyści dla klubowiczów.

Uwaga! KONKURS!

Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 6 nagród!
Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło napisać, jaką zabawkę IKEA kupilibyście dziecku i dlaczego oraz podać numer nagrody, którą chcecie otrzymać. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Nagroda nr 1. (2x)

Klocki z wózkiem: Drewniana zabawka, która doskonale rozwija koordynację ruchową i logiczne myślenie. Z klocków można tworzyć kolorowe budowle lub układać je poziomo w prostokątnym wózku. Dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Nagroda nr 2. (2x)

Kasa zabawka: Gwarantuje niesamowitą frajdę podczas zabawy w sklep. Doskonała do nauki liczenia i odgrywania scenek rozwijających u dzieci umiejętności społeczne poprzez naśladowanie dorosłych i wymyślanie swoich własnych ról. Kalkulator działa na baterie słoneczne. W zestawie wycinanka z zabawkowymi pieniędzmi oraz dwie karty kredytowe. Zalecane dla dzieci od 3 lat.

Nagroda nr 3. (2x)

Pluszak Brokuł: Wierny towarzysz Marchewki i jedna z najpopularniejszych przytulanek IKEA. Potrafi przekonać do jedzenia warzyw nawet największych niejadków. Zabawka zalecana dla dzieci powyżej 1 roku życia.

WYNIKI!

Dziękujemy za  liczne maile 🙂 Redakcja postanowiła nagrodzić następujące osoby:
– Ewelina Knapczyk
– Kamil Majcherczyk
– Alicja Marek
– Barbara Noworyta
– Anna Natkaniec
– Grzegorz Romaszko
Gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane pocztą.