☰ menu

Konkurs! Wygraj zaproszenie na specjalny pokaz filmu Akademia Pana Kleksa!

śr.-niedz.
13.12-17.12.2023
21.12.2023 r. (czwartek) w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się specjalny pokaz filmu „Akademia Pana Kleksa”.

Będzie to pokaz pełen magii i pierwszy w Polsce – dwa tygodnie przed premierą!

KONKURS!

Mamy dla Was 5 rodzinnych zaproszeń na ten zamknięty pokaz filmu „Akademia Pana Kleksa”, który odbędzie się 21 grudnia o godz. 18 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy!

Aby je zdobyć, należy do 17 grudnia przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Kleks, a w treści podać swoje imię i nazwisko, liczbę osób towarzyszących (np. Maria Kowalska + 3)  oraz krótką odpowiedź na pytanie: Która umiejętność Pana Kleksa  podoba Wam się najbardziej?
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!
Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl.

* Część wydarzenia będzie rejestrowana, więc biorąc udział w pokazie uczestnicy zgadzają się na nagrywanie – na wejściu będą  proszeni o podpisanie zgody na udział w nagraniu.

———–

Film z 2023 roku „Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…