☰ menu

Konkurs pt: ,,Najpiękniejsze życzenia świąteczne”

pon.
12.08.2024
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w konkursie.
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ,, MIASTO DZIECI” OGŁASZA KONKURS NA
,,Najpiękniejsze życzenia świąteczne”

Konkurs trwa od 1 grudnia do 14 grudnia 2015
Zasady konkursu:
1. Organizator- konkurs jest organizowany przez nauczycieli Niepublicznego Przedszkola ,,MIASTO DZIECI”, mieszczącego się przy ulicy Głębokiej 56 d, 03-289 Warszawa,
2. Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, jest zewnętrzny, ogólnopolski, nasze przedszkole nie bierze w nim udziału.
3. Konkurs ma na celu stwarzanie okazji do rozbudzania kreatywności i wyobraźni oraz rozwijania zdolności plastycznych dzieci.
4. Tematem pracy są ,,Najpiękniejsze życzenia świąteczne”. Organizator ma na myśli zarówno treść, jaki i formę w jakiej uczestnik przedstawi te życzenia.
5. Technika wykonania prac jest dowolna.
6. Gotowe prace należy dostarczyć do dnia 14 grudnia do godz. 9.30
Nagrody:
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 15 grudnia 2015. Laureaci otrzymują dyplom oraz nagrodę rzeczową.
Jury: Jury konkursu zostanie powołane przez Organizatora i składać się będzie z min. 3 osób. Jury spośród prac wybierze te, które zostaną nagrodzone I, II, III miejscem z nagrodą oraz wyróżnieniami w dwóch kategoriach:
dzieci 3,4 letnie, dzieci 5,6 letnie.
Werdykt jest ostateczny.
Kryteria oceny: Prace będą oceniane pod względem:
oryginalności
zgodności z tematyką,
estetyki wykonania
zaangażowania dziecka w pracę
Dodatkowe informacje: Organizator nie zwraca prac. Każda praca powinna zawierać metryczkę umieszczoną z tyłu pracy z imieniem i nazwiskiem dziecka, wiekiem, nazwą grupy przedszkolnej.
Prosimy o dołączenie znaczka i koperty zwrotnej o formacie A4.
Oświadczenie: Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację zasad zawartych w regulaminie oraz zgodę uczestnika lub jego opiekuna na przetwarzanie danych i publikowanie fotografii z konkursu na stronie internetowej organizatorów, a także w mediach.

Życzymy twórczych pomysłów i oczekujemy na zgłoszenia!