☰ menu

KONKURS PLASTYCZNY ”PODARUJ DZIECIOM MISIA”

śr.
28.08.2024
Ogłaszamy konkurs plastyczny ” Podaruj dzieciom misia”, w którym wziąć udział mogą wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym (2,5 lat – 5 lat) mieszkające w Bytomiu. Konkurs został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bytomia – Pana Damiana Bartyli. Natomiast patronat medialny udzielili – ”Życie Bytomskie” i TVP Katowice. Serdecznie dziękujemy Emotikon smile
Misie będą prezentowane na wystawie zorganizowanej w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bytomiu- nasz partner w organizacji konkursu- w dniach 25 listopad – 4 grudzień 2015. W Dniu Pluszowego Misia, czyli 25 listopada, zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody, a następnie zostanie otwarta wystawa. Na koniec misie trafią do dzieci z Ochronki im. Św. Elżbiety w Bytomiu – Łagiewnikach. Misie pojadą do dzieci w dniu 6 grudnia – Św. Mikołaja.
Taką oto inicjatywę wymyśliliśmy Emotikon smile
Regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie internetowej
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i prosimy o udostępnianie tej informacji.