☰ menu

Konkurs na najbardziej wystrzałowy strój Szalonego Naukowca

konkurs dla dzieci szalony naukowiec
sob.
14.05.2016

Partnerem wydarzenia jest Mały Inżynier, który specjalnie na tę okazję przygotował moc atrakcji. W naszym namiocie zobaczyć będzie można zapierające dech w piersi pokazy z suchym lodem, roboty humanoidalne i roboowady. Nasz elektryczny fryzjer, czyli generator van de Graaffa sprawi, że włosy staną dęba!

Na wszystkich uczestników czeka również konkurs Małego Inżyniera z super nagrodami. Przebierz się za najbardziej szalonego naukowca, zdobądź tytuł „Szalonego Naukowca 2016” i wygraj półkolonie Małego Inżyniera! Za zajęcie II miejsca – zajęcia weekendowe, III miejsca – chemiczny zestaw edukacyjny. Dodatkowo przyznanych zostanie 5 wyróżnień w postaci gadgetów Małego Inżyniera.

Zgłoszeń należy dokonywać podczas Pikniku Edukacyjnego „Od Mikro do Makro” Politechniki Warszawskiej w namiocie Małego Inżyniera na terenie kampusu centralnego Politechniki Warszawskiej do godziny 14.00, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi o godzinie 14:30 w tym samym miejscu. Obecność obowiązkowa!

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępny na stronie:

www.malyinzynier.pl
warszawa@malyinzynier.pl