☰ menu

czw.-niedz.
01.04-30.05.2010

1. Poprzez konkurs Szlakiem Koziołka Matołka

chcielibyśmy zainteresować dzieci i ich rodziców literaturą, postacią Koziołka Matołka oraz miastem Katowice. Chcielibyśmy także zachęcić do wyszukiwania informacji, szczególnie w Bibliotece, do kreatywnej zabawy z całą rodziną.

2. Konkurs przeznaczony jest dla grup rodzinnych: dzieci i ich rodziców (opiekunów, dziadków). Wiek dziecka, który zgłasza pracę nie może przekroczyć 15 lat.

3. Prace należy przesłać e-mailem na adres: metodyka@mbp.katowice.pl od 1 kwietnia 2010r. do dnia 30 maja 2010r

4. Każda grupa rodzinna może przesłać tylko jedną pracę. Nie ma ograniczenia wielkości i wieku pozostałych uczestników grupy rodzinnej. Członkowie rodziny nie muszą być mieszkańcami Katowic.

5. Praca powinna zawierać opis ulubionego/szczególnego miejsca w Katowicach wraz z uzasadnieniem. Praca powinna być przygotowana w formie: opisu, opowiadania, wiersza bądź innej formy literackiej. Maksymalna ilość znaków to 2000 (ok. strony A4).

6. Wszystkie prace zostaną wykorzystane według potrzeb promocyjnych Biblioteki.

7. Każda praca powinna zawierać:

– imiona, nazwiska oraz wiek poszczególnych członków rodziny z zaznaczeniem, który z członków rodziny zgłasza pracę
– adres, telefon, email.

Wzór:
Anna Kowalska, 7 lat – zgłaszająca pracę. Rodzina: Katarzyna 33 lata, Wojtek Kowalski 33 lata (rodzice), Włodzimierz 55 lat (dziadek)
ul. Jarzębinowa 4/2 40-200 Katowice
Tel. 32 476 56 78 email: kasia@gmail.com

8. O wynikach konkursu powiadomimy laureatów do połowy czerwca 2010r. poprzez serwis www.mbp.katowice.pl oraz http://slask.miastodzieci.pl/wydarzenia/11:konkursy-dla-dzieci/

9. Nagrody zostaną przesłane pocztą.

10. W konkursie biorą udział tylko prace grupowe.