☰ menu

Konkurs dla Dzieci w Gdyni

śr.-pt.
07.04-28.05.2010
Celem konkursu jest kształtowanie, kształcenie i budzenie: poczucia przynależności do środowiska szkolnego, lokalnego i regionalnego; potrzeby utożsamiania się ze wspólnotą lokalną i regionalną; postawy przywiązania do tradycji oraz propagowanie i promowanie zdrowego i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

Uczniowie przygotowują prezentację w programie Power Point.W pracy powinny znaleźć się elementy promujące Trójmiejski Park Krajobrazowy, ścieżki rowerowe, ciekawe i atrakcyjne miejsca rekreacyjne oraz zabytki Gdyni. Waga prezentacji nie może przekraczać 15 MB.

Prace konkursowe (prezentacje) należy przesłać do 28 maja 2010 r. na adres mailowy:

35biblioteka35@poczta.neostrada.pl W tytule maila należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer szkoły i miasto.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 czerwca 2010 r. na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 35.

źródło www.gdynia.pl

foto Tomasz Degórski