☰ menu

konkurs

sob.-niedz.
19.06-20.06.2010

Wszyscy uczestnicy zabawy będą też mogli spotkać się z prawdziwymi strażakami, zobaczyć jak wygląda w środku wóz prawdziwej straży pożarnej oraz wziąć udział
w licznych konkursach o tematyce strażackiej z atrakcyjnymi nagrodami od LEGO. Dla najmłodszych przygotowano kącik LEGO DUPLO.

Akademia Strażaków LEGO w Szczecinie zaprasza do wielkiego budowania
w sobotę, w godz. 11.00-19.00 oraz niedzielę, w godz. 10-18.00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Centrum Handlowe TURZYN
Al. Bohaterów Warszawy 42
tel.: +48 91 46-46-463
fax: +48 91 46-46-401
www.galeria-turzyn.pl

Tych, którzy zamierzaja odwiedzić Akademię Strażaków Lego może zainteresuje fakt, że spośród Czytelników, którzy w czwartek do godz. 24:00 przyślą na adres karolinap@miastodzieci.pl email ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie "jakiego koloru jest wóz strażacki?", rozlosujemy pięć strażackich lego-zestawów.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odebrania nagrody, drogą emeilową. Brak emaila od Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

Znamy już Zwycięzców!:) Ze względu na ochronę danych osobowych podajemy tylko nazwiska:

1.R. Butrym
2.K. Ogrodnik-Świderek