☰ menu

3 września 2011
godz.. 10.00 – 16.00

Konferencja Kobieta i finanse w UMŁ w Łodzi

Zapisz się na konferencję: Rozwój, finanse, niezależność – 3 września 2011roku.
Konferencja pod Patronatem Honorowym Prezydent Hanny Zdanowskiej

Czy chcesz być bogata, niezależna finansowo? Czy chcesz zwiększyć swoje wpływy? Czy lepiej zarządzać tym co już masz? Czy wiesz jak wiele jest możliwości bycia niezależną finansowo i co się na to składa? Czy więcej zarabiać to znaczy więcej pracować? Jakie formy pracy najlepiej pasują do twojej osobowości, do twych możliwości?

Miejsce:
Duża Sala Obrad Urzędu Miasta Łodzi,
Piotrkowska 104, ŁÓDŹ

Program konferencji, więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na http://www.kobiety.lodz.pl/

Tam też znajdziecie wyjaśnienie czemu :

– prosimy weźcie ze sobą swoje wizytówki. Jeżeli któraś nie będzie miała, będziecie mogły skorzystać z wizytówek in blanco, które wypełnicie na miejscu. Będziemy bowiem wymieniać się wizytówkami. Dobrze mieć kontakty. To się przydaje.

– Zaprosimy Was do krótkich – 3 minutowych wystąpień – na temat co wspiera kobiety w ich dążeniach do finansowej niezależności, do bycia przedsiębiorczą, spełnioną, osiągającą sukcesy, …. itp. Chęć wystąpienia wystarczy zgłosić podczas konferencji (a właściwie podczas przerwy po pierwszej turze obrad)
Wśród prelegentek rozlosowane będą nagrody książkowe ufundowane przez antykwariatnaukowy.com i wydawnictwo WAB.

– Bardzo chcemy by pokazały się wszystkie panie, które są przedsiębiorcze i: bądź prowadzą działalność gospodarczą, bądź zakładają firmę, współpracują w networkach (np. Avon), są samozatrudnione itp. Chcemy promować nawet najdrobniejsze oznaki działań zmierzających ku niezależności finansowej kobiet.
Zatem: prosimy przygotujcie plakacik wielkości A-4 (typowa kartka do ksero czyli 29,5cm x 21cm) dowolną techniką z tymi informacjami, które mogą zachęcić do współpracy, nawiązania kontaktu, skorzystania z Waszych usług, produktów. Zrobimy z tego wystawę plakatów w kuluarach , czyli przed salą obrad. Plakaciki trzeba przynieść w 2 egzemplarzach na konferencję.
Oczywiście, jeżeli macie inne materiały promujące weźcie też, ale plakaciki obowiązkowo.

Dla potrzeb organizacyjnych proszę podajcie w zgłoszeniu czy przyniesiecie swój plakacik. Będziemy wiedziały jak duże przygotować podłoże dla nich.
Chcemy by jak najwięcej kobiet się zaprezentowało i jak najwięcej kobiet zapoznało się z tym, co macie do zaoferowania. Dlatego prosimy aby każda osoba , która chce się pokazać, zaprosiła co najmniej dwie kobiety na tę konferencję. Konferencja będzie miała miejsce w dużej sali obrad Urzędu Miasta Łodzi to miejsca nie zabraknie. A im więcej nas będzie tym szersza promocja.

www.kobiety.lodz.pl