☰ menu

Koncert – widowisko żeglarskie dla dzieci

pt.
21.02.2014

Od wielu lat jednymi z najpopularniejszych koncertów Festiwalu Shanties, cieszącymi się niesłabnącym powodzeniem są Koncerty dla Dzieci. To barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek, napisane specjalnie dla dzieci zawierające elementy ruchowe, grupowe tańce. To także konkursy dotyczące tematu koncertu i pojęć związanych z historią, geografią, ekologią a także żeglarstwem, w formie zagadek i quizów.

Podczas koncertu widzowie stają się prawdziwymi wilkami morskimi, uczestniczą w przygodzie jaka zdarzyć się może jedynie na wodzie.

Koncert zespołu Klang jest muzyczną namiastką prawdziwej żeglarskiej przygody jaką można przeżyć w czasie rejsu morskiego. Dzieci w czasie koncertu słuchając i wykonując wspólnie z zespołem piosenki, poznają alfabet żeglarski- budowę żaglówki, nazwy żagli i elementy wyposażenia jachtu, a także poznają sytuacje jakie mogą się przydarzyć na morzu- sztorm, flauta czy choroba morska.

Dynamiczne, pełne humoru piosenki, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz powtarzane przez nią refreny, a także zagadki, konkursy doskonale zachęcą do czynnego udziału w koncercie zarówno małą, jak i już dorosła publiczność.

scenariusz i reżyseria: zespół Klang

21.02 (piątek), godz. 12.00 – Centrum Kultury ROTUNDA ul . Oleandry 1 Kraków

cena biletu: 20,00 zł
Przy jednorazowym zamówieniu 10 szt. biletów na koncert dla dzieci, przysługuje 1 bilet gratis dla opiekuna.
internetowa rezerwacja biletów: www.rezerwacje.hals.krakow.pl

strona Festiwalu Shanties www.shanties.pl

Organizator:
Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki "HALS"
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 27 II p.
tel/fax

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które do 15 lutego 2014 r. przyślą zgłoszenie na adres monikak@miastodzieci.pl rozlosujemy osiem dwuosobowych zaproszeń na koncert.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁