☰ menu

Piotr Lemańczyk – bass

Dominik Bukowski – wibrafon

Tomasz Łosowski – drums

Piotr Lemańczyk – kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor. Jest laureatem konkursów jazzowych. Nagrodzony za indywidualność, kompozycje oraz jako najlepszy instrumentalista. Jest członkiem wielu czołowych polskich zespołów jazzowych oraz jedynym europejczykiem amerykańskiego zespołu Beatlejazz. Współpracuje z gwiazdami jazzu: Jerry Bergonzi (USA), Tim Hagans (USA), Gary Novak (USA), Dave Kikoski (USA), Seamus Blake (USA), Clarence Penn (USA), Brian Melvin (USA), Avishai Cohen (USA), Jakob Dinesen (Dania), Rivo Taffenau (Estonia), Pere Blanchard (Francja), Tyler Hornby (Kanada), Kent Sangster (Kanada), Gus Dahlberg (Szwecja), Jonatan Rautio Finlandia. Nagrał cztery autorskie płyty; Follow The Soul, FREEP, Village Time i ostatnia NAHA PEOPLE z Timem Hagansem. Wszystkie otrzymały znakomite recenzje w prasie fachowej. Często występuje z Maciejem Sikałą, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Januszem Muniakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Adamem Pierończykiem, Jackiem Kochanem. Należy do grona wybijających się muzyków na europejskiej scenie jazzowej.

Dominik Bukowski – wibrafonista, zdobywca indywidualnego wyróżnienia na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Jazzowych w Gdyni (1999), zwycięzca konkursu Bielskiej Zadymki Jazzowej 2002. Od 2003 roku zajmuje II miejsce w kategorii wibrafon roku w ankiecie Jazz Forum. Nagrał ponad 10 płyt. Współpracował i nagrywał z takimi muzykami jak: Janusz Muniak, Leszek Możdżer, Piotr Wojtasik, Maciej Sikała, Jacek Kochan, Leszek Kułakowski, Wojciech Staroniewicz, Emil Kowalski, Raivo Tafenau (Estonia) Kent Sangster (Kanada). Jego autorska płyta PROJEKTOR znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych płyt 2005 roku. W 2008 wydał kolejną autorską płytę "Times Get Changes", a w 2009 najnowszą płytę zatytułowaną "Vice Versa".

Tomasz Łosowski to jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator. Współpracował z wieloma znakomitymi artystami (m.in. Robert Janson, Marek Biliński, Kasia Kowalska, Natalia Kukulska, Leszek Możdżer…) Nagrał przeszło 40 płyt (w tym swoją solową "C.V."). Został uhonorowany tytułem Najlepszego Perkusisty roku 2004 w plebiscycie magazynu "Gitara i Bas + Bębny". Autor pierwszej profesjonalnej szkoły na perkusję w Polsce wydanej przez pismo "Gitara i Bas + Bębny".

Występuje ze Sławomirem Łosowskim – liderem i założycielem legendarnej grupy KOMBI (nie mylić z Kombii) Współtworzy grupę PiR2 (Marek Raduli – gitara, Wojtek Pilichowski – bass, Tomasz Łosowski – bębny). Współpracuje z pismem "Perkusista", w którym cyklicznie ukazują się jego artykuły oraz nowa szkoła na perkusję dołączaną na płytach DVD.

Informacje:

tel.: 504 025 222