☰ menu

Koncert dla dzieci w ramach Festiwalu Shanties 2014

sob.
22.02.2014

A więc na uroczystym koncercie, gali prowadzonej przez samego Neptuna, będziemy przedstawiać piosenki z tej płyty. Oczywiście jak to u "Zejmanów" będą wspomnienia, zabawy, tańce, wspólne śpiewania, konkursy z nagrodami i wiele radości. No, a po koncercie autografy na nowej płycie oraz możliwość zdjęć z Neptunem i całą Nadworną Kapelą Neptunową, czyli "Zejmanem i Garkumplem".

Widowiska zespołu Zejman i Garkumpel, jednego z najpopularniejszych autorów programów  estradowych dla dzieci to barwne przedstawienia wypełnione wspólną nauką piosenek napisanych  specjalnie dla dzieci zawierających grupowe tańce, naukę piosenek.To edukacja przez zabawę. Dzieci w każdym koncercie poznają nowe tematy związane m.in. z geografią, historią, ekologią a także żeglarstwem. Zamierzeniem koncertów jest także integracja przez zabawę. Uczymy się także tolerancji i wzajemnego szacunku.

Zejman i Garkumpel
Zespół grywa około 100 koncertów rocznie, występy m.in. w TVP (Domowe Przedszkole, Od Przedszkola do Opola, Bezludna Wyspa, Śpiewające Fortepiany) i Radio (Polskie Radio PR I, II, WAWA, Radio Zet, Radio Bis), nagrane kasety i płyty, ogromna rzesza wiernych słuchaczy, udział i nagrody zdobyte w prestiżowych festiwalach i przeglądach, oraz występy u boku uznanych
artystów estradowych, stawia zespół „Zejman & Garkumpel” w czołówce polskich wykonawców.
Specjalnością zespołu są programy estradowe, na które składają się piosenki autorskie. Celem tych programów jest angażowanie publiczności do zabawy, na którą składają się: wspólne śpiewanie, konkursy na estradzie, tańce, dialog z publicznością. Repertuar zespołu, wraz z zabawami integracyjnymi doskonale sprawdza się na zamkniętych występach. Gwarancją tej zabawy jest nie tylko wysoki poziom estradowy zespołu, ale również żywiołowa postać konferansjera i lidera Mirka „Kovala” Kowalewskiego.

22.02 sobota, godz. 12.00 Zejman i Garkumpel – koncert dla dzieci
Centrum Kultury Rotunda, ul. Oleandry 1 Kraków

Scenariusz i reżyseria Z. Murawski i M. Kowalewski
Opracowanie muzyczne i wykonanie „Zejman & Garkumpel”

cena biletu: 25,00 zł

więcej informacji na temat programu i biletów na stronie Festiwalu Shanties www.shanties.pl

Organizator:
Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki "HALS"
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 27 II p.
tel/fax 12/423 22 36
e mail: hals@hals.krakow.pl

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które do 15 lutego 2014 r. przyślą na adres monikak@miastodzieci.pl zgłoszenie (w temacie "Shanties dla dzieci", w treści imię i nazwisko oraz nr telefonu) rozlosujemy 10 zaproszeń na koncert.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁