☰ menu

Koncert dla dzieci w Krakowie

sob.
25.02.2012

Podczas koncertu widzowie stają się prawdziwymi wilkami morskimi, uczestniczą w przygodzie jaka zdarzyć się może jedynie na wodzie.
Zapraszamy na pokład żaglowca, na wielki rejs i przygodę, podczas której wspólnie będziemy zmagać się z żywiołami!

25.02 sobota godz. 12.00
Klub STUDIO ul. Budryka 4 Kraków
Koncert – widowisko żeglarskie dla dzieci pt: „Zejmankowe oceany marzeń”

Scenariusz i reżyseria Z. Murawski i M. Kowalewski
Opracowanie muzyczne i wykonanie „Zejman & Garkumpel”
Tym koncertem zespół „Zejman i Garkumpel” uroczyście inauguruje dwa projekty: Reedycja swoich pierwszych dwóch kaset dla dzieci w formie CD, oraz swoją stronę internetową przeznaczoną dla najmłodszych fanów. Rodzice niejednego obecnego na sali słuchacza odbędą podróż wspomnień, gdy sami wiele lat temu uczestniczyli w naszych koncertach jako dzieci.
A jednocześnie udowadniamy tezę, że gdy jest niezmienna chęć do rodzinnej zabawy, to muzyka służąca temu celowi nigdy się nie starzeje…:)
Zapraszamy do zabawy!

cena biletu: 22,00 zł

więcej informacji na temat programu i biletów
na stronie Festiwalu Shanties
www.shanties.pl

Organizator:
Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki "HALS"
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 27 II p.
tel/fax 12/423 22 36
e mail: hals@hals.krakow.pl

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!
Spośród osób, które do 19 lutego 2012 przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl zgłoszenie (w temacie "Shanties 2012 dla dzieci") rozlosujemy pięć dwuosobowych zaproszeń na koncert.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Znamy już nazwiska Zwycięzców!
Szczęście w losowaniu dopisało Paniom:
A. Maślak
I. Jurkiewicz