☰ menu

Klockowa przygoda: Wystawa LEGO® w Galerii Bemowo

sob.-niedz.
09.12-10.12.2023
W dniach 9-10 grudnia 2023 roku Galeria Bemowo zaprasza na zimową edycję wystawy klocków LEGO
®. Na mieszkańców Bemowa i okolic czeka ponad 40 niepowtarzalnych modeli zbudowanych z najsłynniejszych klocków świata. Autorami zaprezentowanych na wystawie makiet są AFOLe (Adult Fan of Le­go, czy­li do­ro­śli fa­ni LEGO®), zrzeszeni w klu­bie WAWLUG.

Jak co roku przed Gwiazdką, Galeria Bemowo przygotowała atrakcje dla miłośników najpopularniejszych klocków świata. W Spotykalni w Galerii Bemowo będzie można zobaczyć imponujące, 4-metrowe miasteczko zbudowane z klocków LEGO®, gdzie każdy detal skrywa pasję i precyzję. Uczestnicy wystawy będą również mogli zachwycić się wyjątkowym modelem Polar Express i przeżyć niesamowitą przygodę w świecie miniatur. Serce wystawy to także zajmująca powierzchnię blisko 5 m2 makieta z serii LEGO Adventurers, która to seria obchodzi w tym roku swoje 25. urodziny.

Wystawa LEGO® w Galerii Bemowo to coś więcej niż zbiór modeli – to podróż przez czas i przestrzeń, gdzie każdy klocek opowiada swoją unikalną historię. Fani LEGO® będą też mogli odkryć magiczne średniowieczne nabrzeże Raven’s Wharf, poczuć ducha dawnych miast dzięki kolekcji retro samochodów i pozwolić sobie na chwilę zapomnienia w tym klockowym raju.

Wstęp na wystawę klocków LEGO jest bezpłatny. Wystawa odbędzie się w sobotę 9 grudnia w godz. 10.00-18.00 oraz w niedzielę 10 grudnia w godz. 10.00-16.00. To niepowtarzalna okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze, pełnej twórczego ducha i niezapomnianych wrażeń.