☰ menu

Kinoteka Małego Człowieka

sob.-niedz.
17.09-18.09.2011

17 i 18 września zaprezentujemy film "Żółwik Sammy".

Czyż nie byłoby cudowne podróżować po całym świecie? Sammy jest uroczym, małym żółwiem morskim. Nie jest superbohaterem, lecz zwyczajnym żółwiem, który przeżywa niesamowite przygody. Urodzony w 1959 roku na kalifornijskiej plaży, przez 50 lat podróżuje po oceanach. Podczas swojej długiej wędrówki odkrywa świat i naraża się na wiele niebezpieczeństw. Jest odważny, ma upodobanie do przygód i potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Nie boi się walczyć, jest lojalnym przyjacielem, ufa swoim instynktom – jednym słowem, jest żółwim optymistą.

Kinoteka Małego Człowieka będzie się odbywać w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 11:00. Zapraszamy dzieci do obejrzenia wspaniałych filmów. Najbardziej uważni widzowie po seansie będą mieli możliwość wygrania wspaniałych nagród. Zaś tych, którzy wykupią odpowiedni bilet zaprosimy na dalszą zabawę z naszymi animatorami. Zabawy potrwają godzinę. Ale uwaga, liczba miejsc jest ograniczona.

A już za tydzień pokarzemy film "Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga."
Do zobaczenia na Kinotece Małego Człowieka!
Kinoteka Multiplex
Pl. Defilad 1
www.kinoteka.pl

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!
Wśród osób, które do czwartku 15 września do godziny 12:00 przyślą na adres wydarzenia@miastodzieci.pl e-mail ze swoim nazwiskiem i hasłem "Kinoteka Małego Człowieka"  wylosujemy pięć dwuosobowych zaproszeń na spektakl.
Bilety będą obowiązywać na seans 17 września (sobota).

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(