☰ menu

Kino-kołyska: Atak paniki

Kino-kołyska: Atak paniki
pt.
15.06.2018

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat na pokaz „Ataku paniki” – wielowątkowej komedii, której bohaterowie wpadają w wir niecodziennych zdarzeń. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Obowiązują zapisy!

PT| 15.06 | g. 12:00| sala Ziemia Obiecana

Atak paniki, reż. Paweł Maślona, 2017, 100 minut
Autorka kryminałów, małżeństwo wracające z wakacji, nastolatek pierwszy raz palący trawkę – ich codzienne życie w kilka chwil zmieni się w czyste wariactwo. Komedia Maślony jest chwalona za dialogi, montaż oraz świetny – choć czasem zaskakujący – dobór obsady. Obok debiutantów w Ataku paniki występują aktorzy dobrze znani ze srebrnego ekranu (m.in. Dorota Segda, Artur Żmijewski), którzy są obsadzeni wbrew swojemu filmowemu emploi.

Wstęp
Na pokaz zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej (lub „Weź udział” powyżej), wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając w nim liczbę dorosłych i dzieci. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.
W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).
Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.
Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking podziemny – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku.

Ostrzeżenie
Film „Atak paniki” zawiera pojedyncze sceny przemocy i częściowej nagości, które są przeznaczone wyłącznie dla rodziców lub opiekunów. Idea tego typu pokazów, organizowanych przez instytucje filmowe na całym świecie, opiera się na przekonaniu, że dzieci do lat 2 nie rozumieją scen, które dzieją się na ekranie kinowym i nie skupiają na nim uwagi na dłużej niż chwilę. Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że dzieci nie śledzą akcji na ekranie – zamiast tego bawią się, śpią lub są sadzane przez rodziców tyłem do ekranu. Decyzja o uczestnictwie w wydarzeniu jest jednak zawsze indywidualnym wyborem rodziców lub opiekunów.

 

Exit mobile version