☰ menu

sob.
07.05.2011

KIEDY:   07.05.2011 r. –  sobota, w godz: 12.00 – 16.00

GDZIE: Warszawa, ul. Wspomnień 40 róg Patriotów (przy stacji Warszawa-Radość)

TU możesz obejrzeć zdjęcia z EKOKIERMASZU 2010.

Będzie to kiermasz producentów żywności ekologicznej i regionalnej oraz osób i firm, które w swojej ofercie mają produkty ekologiczne takie jak: kosmetyki, ręcznie szyte czy drewniane zabawki dla dzieci fair trade, produkty dla dzieci, pieluszki i wiele innych. Wydarzenie ma charakter otwartego pikniku rodzinnego na świeżym powietrzu.

Będziemy promować również firmy, które w swoim założeniu mają nową, zdrową świadomość konsumencką w duchu ogólnie pojętej ekologii życia codziennego np.: wydawnictwa, regionalne rękodzieło, slow food it.

Wśród dodatkowych atrakcji imprezy będą warsztaty dla dzieci, mini kino, koncert muzyki folklorystycznej.

Dla osób odwiedzających będzie do dyspozycji nowo otwarta kawiarnia Patio, znajdująca się w przylegającym budynku, która będzie serwować zdrowe napoje i przekąski.

Celem tych spotkań jest przede wszystkim propagowanie ekologii i szerzenie dostępu do ekologicznych produktów, które wciąż nie są wystarczająco osiągalne.

GOSPODARZAMI I ORGANIZATORAMI SĄ:

Akademia Zdrowego Odżywiania TAO ZDROWIAwww.taozdrowia.pl

Ekologiczno-kulturowe przedszkole FRU-FRU – www.frufru.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnego działania na rzecz ekologii!

Dominika Adamczyk i Eliza Nowosielska