☰ menu

Kiedyś powie Ci dziękuję…

wt.-pt.
01.04-25.04.2014

Aktywność fizyczna powinna być rozwijana i wspierana przez rodziców już od najmłodszych lat, szczególnie w obecnej dobie komputerów, Internetu, i telewizji, które z pewnością są bardzo atrakcyjną rozrywką, ale niestety przyzwyczajają dzieci do siedzącego trybu życia.

Czy aktywność fizyczna może być ciekawa i stać się przyjemnością? Nasza odpowiedź: 3 razy TAK.

1. Tak, jeśli wybierzemy taką formę ruchową, która pozwoli dziecku spędzać wolny czas
    w gronie przyjaciół.

2. Tak, jeśli połączona będzie ona z zabawą.

3. Tak, jeśli będzie kojarzona przez dziecko z relaksem i zaspokoi jego podświadomą potrzebę ruchu.

Oferta zajęć ruchowych dla dzieci jest bardzo szeroka. Które z nich są odpowiednie? Jeśli Twoje dziecko już
od najmłodszych lat, zanim nauczyło się chodzić, spontanicznie poruszało się, kołysało, bujało i tupało słysząc muzykę, warto pomyśleć o zajęciach tanecznych. Dzieci bardzo lubią tańczyć i to zarówno dziewczynki, jak
i chłopcy. Jeśli Twoja córka już od najmłodszych lat z zaciekawieniem przysłuchiwała się muzyce klasycznej, lirycznej, to dobrym rozwiązaniem będą dla niej zajęcia rytmiczno-baletowe. A jeśli Twój syn żywo podskakiwał przy szybkich i dynamicznych rytmach i wykazywał ponad przeciętną aktywność pomyśl np. o hip hopie.

Każdy rodzaj zajęć tanecznych da szansę Twojemu dziecku na budowanie relacji z rówieśnikami, nauczy zachowań i współdziałania w grupie i pozwoli na dzielenie swojej pasji z przyjaciółmi. Taniec sprzyja ponad to poznawaniu otaczającego świata, pozbyciu się nieśmiałości, nauczeniu się akceptacji innych i samego siebie, pokonaniu własnych słabości, uwolnieniu kreatywności i wyobraźni. Regularne zajęcia taneczne uczą również poczucia obowiązku i dyscypliny. Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną
i spostrzegawczość, ale przede wszystkim sprawiają radość i pozwalają spełniać dziecięce marzenia
o występach na scenie, byciu baletnicą lub tanecznym idolem.

Zabawa w rytm muzyki to niebywała dawka energii i dobry sposób na rozładowanie stresu, tak niezbędna dzieciom, które większość czasu spędzają w przedszkolu lub w szkole. To przygoda, która dla wielu rozpoczyna się na domowym parkiecie, rozwija w szkole tańca i często trwa przez całe życie.

Z czasem zabawa w taniec przeradza się w hobby i życiową pasję. „Pasję, która nadaje życiu sens i cel.
Taniec to prawdziwa droga do wyrażenia swoich uczuć, emocji i pragnień", mówi Agustin Egurrola – tancerz
i choreograf, założyciel największej i najnowocześniejszej szkoły tańca w Polsce. To właśnie z pasji do tańca stworzył on sieć warszawskich szkół tańca Egurrola Dance Studio, które pozwalają tancerzom oraz adeptom tańca na rozwój talentu i umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy przekazują im nie tylko wiedzę, ale również swoją miłość do tańca.

Kiedy rozpocząć naukę tańca? Najlepiej jak najwcześniej. Dlatego właśnie, kiedy dziecko skończy
3 lata może stawiać pierwsze kroki na parkiecie. Wyjątkową szkołą spośród wszystkich szkół Agustina Egurroli jest Egurrola Dance Kids, której program zajęć dedykowany jest w przeważającej większości dzieciom w wieku od 3 do 14 lat. W ofercie szkoły można znaleźć szeroki wachlarz zajęć m.in. Zabawy z Tańcem i Muzyką, Balet, Taneczny Mix, Videoclip Dance, Hip Hop, Break Dance, Jazz, Gimnastyka, Street Dance, Musical Dance, Ragga, Taniec Nowoczesny, Taniec Towarzyski i New Age.

Pozwól dziecku rozwijać się aktywnie i odkryj jego talent zapisując je na zajęcia w Egurrola Dance Kids.
A kiedyś powie Ci dziękuję!

Więcej informacji na www.dancestudio.pl

Kontakt dla mediów:

Karolina Ruszyńska

e-mail: k.ruszynska@egurrola.pl

tel.: 601 518 519

* * * * * * * * * * * *

Egurrola Dance

Studio – największa szkoła tańca w Warszawie, założona w 1992 roku, przy Ośrodku Kultury Ochoty przez Agustina Egurrola, choreografa znanego m.in. z programów „Taniec
z Gwiazdami" i „You Can Dance – Po prostu tańcz" i Joannę Szokalską.
W pierwszych latach działalności szkoła znana była jako Studio Tańca Volt. Dwa lata później Agustin Egurrola założył grupę VOLT, która szybko została najbardziej znaną grupą zawodowych tancerzy w Polsce. W 2003 roku szkoła przeniosła się do własnej siedziby, przy ul. Żwirki i Wigury 99a i zmieniła nazwę na Egurrola Dance Studio.

Obecnie Egurrola Dance Studio to sieć sześciu szkół tańca zlokalizowanych na terenie Warszawy
i w podwarszawskim Konstancinie. To także wyjątkowi instruktorzy, niesamowite turnieje, obozy dla dzieci i młodzieży, wyjazdy dla kobiet i warsztaty z choreografami światowej sławy.

Egurrola Dance Studio to także flagowe zespoły: Luzik 1, Luzik 2, Luz 1, Luz 2, Jazz One Junior, V2, V3, V4 Dissgroup i Jazz One, które zdobywają uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą – mogą pochwalić się tytułami Mistrzów Polski, Europy i Świata.