☰ menu

Każda z nas jest Super Mamą

sob.
22.11.2014

Jak odpowiednio przygotować się do porodu, pierwsza kąpiel maluszka w domu, czy opieka nad wcześniakiem – to główne tematy wykładów prowadzonych przez specjalistów ze Szkoły Rodzenia Ujastek. Będzie można również skorzystać z rad Położnych Środowiskowo-Rodzinnych, które opowiedzą, jak wygląda ich praca oraz co robią aby ułatwić młodym mamom start w rodzicielstwo.

Rozmawiając z rodzicami przychodzącymi do naszego sklepu dostrzegliśmy zapotrzebowanie na zorganizowanie bezpłatnych konsultacji, dla obecnych i przyszłych rodziców. Warsztaty poprowadzą specjaliści, którzy codziennie pomagają mamom w opiece nad ich nowonarodzonymi dziećmi.  Takie wsparcie jest bardzo istotne, zwłaszcza przy narodzinach pierwszego potomka, kiedy wszystkiego musimy uczyć się od podstaw – mówi Monika Galon z Dziecięcego Centrum Handlowego Entliczek.

Dla uczestników akcji Super Mama organizatorzy przewidzieli specjalne atrakcje. Dla dzieci przygotowano kącik zabaw, a dla rodziców konkurs w którym nagrodą jest fotelik samochodowy firmy Cybex.

Patronem medialnym akcji jest portal MiastoDzieci.pl oraz radio KRK FM.

Co: AKCJA SUPER MAMA

Gdzie: Dziecięce Centrum Handlowe Entliczek, Kraków ul. Dobrego Pasterza 122a

Kiedy: sobota, 22.11. godz. 10:00-15:00

WSTĘP wolny