☰ menu

Karnawał dla Dzieci w Poznaniu

pt.-niedz.
16.01-18.01.2015

Każdego dnia zabawa zaczyna się o godzinie 11.00 i trwa do 18-tej. Nie byłoby karnawału bez masek, dlatego codziennie orgnizatorzy będą zapraszać klientów do tworzenia własnych kolorowych masek. Dodatkową atrakcją będzie pokaz bodypainting, a dla chętnych również możliwość pomalowania siebie.

„W programie karnawałowego weekendu przewidujemy wiele atrakcji dla maluchów. Będzie teatrzyk „Obrońcy deszczowego lasu" oraz opowiadanie legend brazylijskich, np. : „Wiktoria królewska" czy „Legendy o owocach Acai". W sobotę natomiast zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Kulinarnym Show Roberta Bochenka „Smaki Brazylii", a w niedziele, w ostatnim dniu karnawałowej zabawy na pokaz i naukę samby – mówi Remigiusz Cholewicki Dyrektor Galerii Pestka w Poznaniu.

W Galerii trwa również Zielony Jarmark, na którym Klienci znajdą regionalne przysmaki oraz unikalne wyroby rękodzielnicze.