☰ menu

niedz.
13.12.2015

Kurs kaligrafii składa się z 7 spotkań

. Warsztaty będą prowadzone w niepowtarzalnej scenerii pałacowych wnętrz. Zasiądziemy przy drewnianych pulpitach, spróbujemy pisać zarówno gęsimi piórami, jak i stalówkami w obsadkach. Będąc skrybą na usługach Jego Królewskiej Mości, poznamy również dzieje książki i papieru.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

22 XI – Na usługach jego Królewskiej Mości w roli skryby – cz. II

6 XII – Na usługach Jego Królewskiej Mości w roli skryby i… czas na majstersztyk!

13 XII – Ornamentowy zawrót głowy w pracowni iluminatora

ODBIORCY: dzieci w wieku 7-9 lat
TERMINY:  6, 13 grudnia, godz. 10.30-12.00

KOSZT: 10 zł od osoby za udział w każdych warsztatach

ZASADY UCZESTNICTWA W KURSIE

1. Należy do 14 X br. przesłać formularz zgłoszeniowy na adres: kpietrzak@muzeum-wilanow.pl (formularz do pobrania na stronie: http://wilanow-palac.pl/kaligrafia_nie_zapomniana_sztuka_cykl_dla_rodzin.html).

2. Osoby zakwalifikowane do programu zostaną poinformowane drogą mejlową.

3. Obecność na warsztatach będzie każdorazowo potwierdzana w ulotce informacyjnej, ulotki zostaną rozdane na spotkaniu inauguracyjnym.

4. Uczestnicy warsztatów z potwierdzoną obecnością przynajmniej na 5 spotkaniach otrzymają pamiątkowe dyplomy.

KONTAKT:

Katarzyna Pietrzak