☰ menu

niedz.
10.01.2010

Niedziela, 10 stycznia, godz. 12.00

Teatr Lalki i Aktora „Parawan”

Poproście Rzepa, by się nie czepiał
Kabaret dla dzieci Henryka Cyganika
Głównym bohaterem kabaretu jest dziwna i zabawna postać – Kudłaty Rzep, który nie tylko rządzi w wesołej budzie, ale stara się różnymi sposobami wytykać błędy swoim scenicznym kompanom, wśród których prym wiodą m.in. Maestro Tubon, Wróżek Średnio-Dobry, leniwe i nieskore do pracy i nauki Bałakały: Mały i Duży, a także Pies bez Ogona. Spektakl niesie wiele przezabawnych sytuacji, ale także mądre i pouczające rady dedykowane  najmłodszym. Przedstawienie dla widzów w każdym wieku.

Reżyseria i adaptacja: Rafał Jędrzejczyk

Scenografia: Janusz Pokrywka

Muzyka: Antoni Mleczko

Aktorzy: Joanna Bąk, Ewa Trzewicarz, Urszula Tylek, Mariusz Dąbrowski, Piotr Wojdyło

Sala Teatralna Zajazdu Kościuszkowskiego, bilet 10 zł

UWAGA! ROZDAJEMY ZAPROSZENIA!

Pierwsze 2 Osoby, które do piątku do godz. 13:00 przyślą na adres ania@miastodzieci.pl e-mail ze swoim nazwiskiem i hasłem "Poproście Rzepa, by się nie czepiał" otrzyma podwójne zaproszenie na spektakl.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(