☰ menu

joga dla mam

pon.-pon.
10.01-31.01.2011

ASANY DLA MAMY w Kawiarni Plac Zabaw (wtorki 9:30 – 11:00)

Poza tym, ćwicząc regularnie, poprawisz sylwetkę i zdrowie, a także zbudujesz wewnętrzną stabilność i mocne ciało. Na zajęcia można przyjść 3 miesiące po porodzie, kiedy ciało wróci już w pełni do sił.

Na zajęcia przyjdź z dzieckiem. Specjalnie dla maluchów wydzielone jest miejsce do zabawy. W trakcie ćwiczeń zawsze możesz podejść do dziecka, nakarmić je lub przebrać.

NAUCZYCIEL: Sabina Steckiewicz, hatha jogę ćwiczy od października 2003 roku. Ukończyła dwuletni kurs nauczyciela jogi organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara (XII 2006-XII 2008). Brała udział w warsztatach prowadzonych w Polsce przez Sharata Arorę (Indie, VII 2008), Gabriellę Giubilaro (Włochy, IX 2008), Corine Biria (Francja, X 2008) i Lois Steinberg (USA, XI 2008).

W sierpniu 2008 roku po raz pierwszy wyjechała do Indii. Spędziła dwa tygodnie w Himalayan Iyengar Yoga Centre w Dharamkot, którą prowadzi Sharat Arora. Obecnie swój warsztat nauczycielski doskonali w Indiach. Pracę z ciałem łączy z technikami pracy z umysłem. Od 2006 roku rozwija technikę Pięciu Energii Mądrości, która wywodzi się z szamanizmu, a obecnie praktykowana jest głównie w buddyzmie tybetańskim. Od października 2003 roku związana z sanghą Kanzeon.

Cena za zajęcia 25 zł, płatne z góry za miesiąc.

Start grupy przy minimalnej liczbie 5 zgłoszeń.

ZAPISY: Ola Gorzelak 0-602-44-96-59 lub e-mail: olga@plac-zabaw.waw.pl

Polecamy również MAM ZABAWY Z GLINĄ i inne warsztaty.