☰ menu

Język angielski dla Dzieci w Poznaniu

pt.
03.10.2014

W trakcie tańca instruktarz prowadzony jest w języku angielskim. Nauka tegoż języka realizowana jest poprzez gry i urozmaicone zabawy ruchowe. Poza nauką tańca, instruktor swą uwagę skupia na wzbogacaniu zasobu słownictwa obcego, by uczeń równolegle zdobywał zasady sztuki tanecznej i poszerzał umiejętności lingwistyczne, prowadzące po pewnym czasie do swobodnego posługiwania się językiem obcym, w zależności oczywiście od predyspozycji intelektualnych, zdolności i zaangażowania uczestnika zajęć.
Każde zajęcia to nowe słownictwo. Każdy kolejny miesiąc to nowy temat, dedykowany zwierzętom, owocom, warzywom, roślinom, rodzinie, częściom ciała itp. (4 zajęcia w miesiącu). Przywiązujemy wielką wagę do wykorzystywania rekwizytów w czasie nauki. Jednym z celów nauki jest także opanowywanie różnych stylów tanecznych i przyswajanie wiedzy o nich, gdyż taniec to nie tylko umiejętności prawidłowego poruszania się na parkiecie, ale również sięgnięcie do jego korzeni.

Jakie korzyści dla dzieci? Oprócz nauki kroków i figur tanecznych, nauka języka angielskiego w naturalnym otoczeniu i pełnym odprężeniu, bez stresu, w radości i zadowoleniu uczestników, ale także satysfakcji ich rodziców.

Prowadząca: Monika Kistowska – instruktor tańca, absolwentka anglistyki Katedry Języków Specjalistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, tanczne szlify zdobywała w w Nowym Jorku, w słynnym Broadway Dance Center oraz Peridance Center oraz Djoniba′s Dance Center, a także różnych placówkach we Francji, Niemczech i Czechach. Mówi, że taniec to wielka miłość, jest najlepszą formą dającą ujście emocjom i poczucie wolności. Język angielski natomiast to narzędzie, które umożliwia nieograniczony rozwój na wielu płaszczyznach poprzez możliwość korzystania z zasobów wiedzy nie tylko z rodzimych, ale również zagranicznych źródeł. Wierzy, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko i wpaja tę domenę każdemu uczestnikowi zajęć.

Zajęcia w różnych grupach wiekowych!
Uwaga!!! małe grupy zajęciowe– ilość miejsc ograniczona!
Zajęcia odbywać się będą w ŚWIETLICA Cafe na ul. Krakowskiej 9a

piątek 3.10.2014 17:30 – 18:15

CENA
Umowy podpisywane są na jeden semestr – w semestrze pierwszym przewidywane jest 20 spotkań
Cena jednostkowa za zajęcia wynosi 25 zł (płatne za miesiąc z góry) -> cena całego kursu 500 zł

UWAGA RABATY:
– 10% przy płatności za cały semestr z góry
– 10% dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej oraz dla rodzeństwa
– 10% za udział w więcej niż jednym kursie w semestrze
– 5% za przyprowadzenie koleżanki lub kolegi
Dla uczestników kursów także zniżka 10% na wyprawianie urodzin w ŚWIETLICA Cafe!

Maksymalny rabat który można wykorzystać to 25 % dla osób biorących udział w więcej niż jednych zajęciach lub 20% dla osób biorących udział tylko w jednym kursie.

Zatem faktycznie można uzyskać nawet cenę jednostkową 18,75 za jedne zajęcia 🙂

Więcej: angielskiztancem.pl