☰ menu

Jarmark Wielkanocny w Gryfinie

sob.-niedz.
12.04-13.04.2014

Podczas Jarmarku pojawią się głównie przedstawiciele okolicznych kół gospodyń wiejskich. Zakupić będzie można m.in. palmy, pisanki, stroiki. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli za symboliczną złotówkę skosztować świątecznego żurku, bab wielkanocnych, ciast i innych potraw przygotowanych przez gospodynie z terenu gminy Gryfino.

W sobotę 12 kwietnia 2014 stoiska czynne będą od godziny 9.00. O tej porze rozpocznie się także konkurs na potrawę wielkanocną. Zakończenie pierwszego dnia Jarmarku nastąpi o godzinie 18.00.

W Niedzielę Palmową 13 kwietnia 2014 stoiska czynne będą od godziny 9.00. Zostanie zorganizowany kolejny gminny konkurs, tym razem na najładniejszą i najwyższą palmę wielkanocną. Rozstrzygnięcie konkursu o godzinie 15.00. W ten dzień stoiska czynne będą do godziny 16.00.