☰ menu

13.01-16.01.2011

13.01.11 – 16.01.11

Do niedzieli potrwa kolejna edycja Jarmarku Produktów Regionalnych

Jarmark Produktów Regionalnych po raz kolejny otwiera swe podwoje dla Klientów Portu Łódź. Każdy, kto w dniach 17 – 20 marca odwiedzi Centrum Handlowe Port Łódź, będzie miał okazję rozsmakować się w tradycyjnych specjałach kuchni regionalnej.

Najbliższa edycja Jarmarku Produktów Regionalnych będzie obfitowała w smaki i aromaty. Amatorzy uczty w staropolskim stylu będą w swoim żywiole. Na stoiskach znajdą przysmaki wytwarzane zgodnie z regionalnymi recepturami, w tym wędliny, oscypki, piwo, pieczywo i ryby. Uciechą dla podniebienia wszystkich miłośników słodyczy będą z pewnością krówki, a wielbicielki błyskotek zatrzymają się na dłużej przy stoiskach z niepowtarzalną autorską biżuterią. Warto podczas weekendowych zakupów zrobić sobie przerwę na coś zdrowego, a przy tym smacznego.

Jarmark Produktów Regionalnych to doskonała okazja na spróbowanie zdrowej żywności. Smak tradycyjnie wytwarzanego chleba podanego ze staropolską wędliną z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich odwiedzających. Produkty wytwarzane według tradycyjnej receptury zyskują coraz większe uznanie konsumentów ceniących doskonały smak i wysoką jakość produktów spożywczych.

O Centrum Handlowym Port Łódź:

Port Łódź jest największym i najbardziej przyjaznym dla klienta podmiejskim centrum handlowym w regionie łódzkim. Na jego terenie znajduje się sklep IKEA, Leroy Merlin, Saturn, delikatesy Piotr i Paweł oraz ponad 140 sklepów oferujących bogaty wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz dodatków, mebli
i akcesoriów wyposażenia wnętrz, elektroniki oraz artykułów dla dzieci. Wśród najemców Portu Łódź znajdują się także restauracje, kawiarnie i punktu usługowe. Sercem centrum jest Patio – strefa handlowo-rekreacyjna o powierzchni 7 000 mkw., z zewnętrznym placem zabaw, sceną i fontanną.

Port Łódź to centrum handlowe przyjazne rodzinie. Na jego terenie znajduje się sala zabaw Port Łódź Junior, gdzie można na czas zakupów bezpłatnie pozostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry. Z myślą o komforcie rodziców i zadowoleniu dzieci w Porcie Łódź przygotowano: wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw, pokoje dla rodziców z dzieckiem oraz udogodnienia w strefie restauracyjnej.

Do dyspozycji klientów Portu Łódź oddany został bezpłatny parking z 4.500 tys. miejsc.

www.portlodz.pl
gionalnych w Porcie Łódź.