☰ menu

04.10.2013

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!!!

Projekt "Ilustratorzy" – książka ilustrowana przez dzieci

piątki, godz. 16.30- 18.00 (dzieci od 8 do 12 lat)

Stworzenie ilustracji do książki przez grupę młodych amatorów to propozycja dla dzieci otwartych plastycznie, samodzielnych i kreatywnych. Celem cyklu warsztatów jest rozbudzenie wyobraźni dzieci i nadanie jej formy plastycznej. Ilustracja nieznanego świata imaginacji, uruchamianych przez słowo i wizualizacja zarówno elementów rzeczywistych, wymyślonych, jak i emocji oraz uczuć towarzyszących fabule opowieści. Przedmiotem zajęć będzie przegląd technik ilustratorskich, wybór odpowiedniej do wysłuchanej opowieści i wspólna praca grupa nad ilustracjami, ale też elementy liternictwa, kaligrafii i projektowania graficznego.

Mamy nadzieję, że efektem pracy będzie projekt ciekawej formy edytorskiej, którą następnie wydamy w postaci książki.

Prowadząca: Mirka Korbańska – graficzka, malarka

Czas trwania zajęć: 1,5 h

Zapisy tylko na cały semestr: cykl 12 zajęć od 11 października 2013 do 17 stycznia 2014,

Koszt: 480 zł/ semestr (uwzględnia koszt wszystkich materiałów i przygotowania do druku). Istnieje możliwość zapłaty w 2 ratach.