☰ menu

Hugo i łowcy duchów. Zaproszenia na pokaz przedpremierowy

niedz.-wt.
30.08-01.09.2015

Studio Warner Bros. zaprasza na strasznie śmieszne przygody duszka-rozrabiaki i jego przyjaciół. „Hugo i łowcy duchów”. To ekranizacja bestsellerowej serii książek Cornelii Funke.

Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stwór bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, gdzie wcześniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Intruz stanowi zagrożenie dla całego miasta, które wkrótce może stać się wielką bryłą lodu. Jedynym sposobem na powstrzymanie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji profesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat… i zaświaty.

Film wejdzie do polskich kin już 11 września.

Oficjalny polski zwiastun filmu "Hugo i łowcy duchów" zobacz TUTAJ.

A na Czytelników Miasta Dzieci czeka 25 dwuosobowych zaproszeń na przedpremierowy seans, który odbędzie się 9 września (środa), o godz. 18:30 w Kinotece (Pl. Defilad 1)!

Jeśli chcielibyście obejrzeć film, napiszcie o tym w mailu wysłanym na adres konkurs@miastodzieci.pl (tytuł maila Hugo i łowcy duchów) w treści należy podać imię i nazwisko oraz adres do korespondencji (do wiadomości Redakcji Miasta Dzieci) – dwuosobowe zaproszenie wyślemy listami poleconymi.

Na maile czekamy do 1 września 2015 (wtorek) do godziny 19:00 🙂

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Brak maila ze strony redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.