☰ menu

Gwiezdne wojny w Gdańsku

pt.-niedz.
17.09-19.09.2010

"INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.com.pl" to impreza organizowana cyklicznie w wielu miastach na terenie całej Polski. Cieszy się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem nie tylko wiernych fanów Sagi. Tym razem będzie organizowana na terenie Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego. Organizator zapewnia 3 dni fantastycznej zabawy i liczne atrakcje – walki na miecze świetlne, Strzelnicę Imperialną czy wystawę około 2000 przedmiotów związanych z filmem, "Gwiezdne Wojny".

To również niepowtarzalna okazja zrobienia sobie zdjęć z grupą Starship Executor i Nizar z replikami zbroi w hełmach i z mieczami świetlnymi. Podczas tej edycji, proponowane są zupełnie nowe atrakcje: – pokazy kaskaderskie grupy Nizar, w których udział wziąć będą mogli chętni uczestnicy wydarzenia oraz pasjonujące walki na miecze świetlne pomiędzy Sith i Jedi, czyli odwieczna walka Jasnej Strony Mocy z Ciemną.

"INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.com.pl" to nie tylko wspaniała atrakcja dla dzieci i dorosłych oraz okazja do spędzenia rodzinnego weekendu. Podczas kosmicznych zabaw możecie też pomóc dziecku choremu na porażenie mózgowe poprzez wzięcie udziału w licytacjach charytatywnych. Organizujemy też zbiórkę zabawek i przyborów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin. Jeśli masz w domu niepotrzebne zabawki czy możesz kupić choć jeden zeszyt więcej – weź je koniecznie ze sobą!

WŚRÓD CZYTELNIKÓW, KTÓRZY PRZEŚLĄ ZGŁOSZENIA ZAWIERAJĄCE SWOJE IMIĘ I NAZWISKO ORAZ NR. TELEFONU NA ADRES zaproszenia@miastodzieci.pl do czwartku 16 września 2010 rozlosujemy 8 podwójnych zaproszeń na imprezę.

Szczegółowy program interaktywnego spotkania z Gwiezdnymi wojnami.

Piątek – 17.09. 2010

10.00 – Otwarcie wystawy.

11.00 – Zapisy na Turniej w Star Wars: Lightsaber Duels.

12.00 – Oprowadzanie gości po wystawie. Pokazy grupy Nizar.

13.00 – Quiz wiedzy Wojen Klonów. – atrakcyjne nagrody.

14.30 – Szkolenie żołnierzy Klonów – atrakcyjne nagrody.

15.30 – Oprowadzanie gości po wystawie. Pokazy grupy Nizar.

16.00 – Strzelnica imperialna – atrakcyjne nagrody.

17.00 – Pokaz kaskaderki grupa Nizar. Uwaga w naszych pokazach i Ty możesz wziąć udział.

17.30 – Akademia Mocy – szkolenie padawanów. – atrakcyjne nagrody.

18.30 – Zakończenie programu.

Sobota – 18.09. 2010.

10.00 – Otwarcie wystawy.

11.00 – Zaczynamy kolejny etap turnieju w Light Suber Duels. Pokazy grupy Nizar.

12.00 – Akademia Mocy – atrakcyjne nagrody.

13.00 – Pokaz kaskaderki grupa Nizar. Uwaga w naszych pokazach i Ty możesz wziąć udział.

14.00 – Quiz wiedzy – Wojna Klonów – atrakcyjne nagrody.

15.00 – Szkolenie żołnierzy Klonów – atrakcyjne nagrody dla najlepszych żołnierzy Klonów.

16.00 – Strzelnica Imperialna – atrakcyjne nagrody dla najlepszych. Pokazy grupy Nizar.

17.00 – Oprowadzanie po wystawie i opowieści z filmu, a może coś jeszcze – zobaczymy.

18.00 – Pokaz grupy Nizar. Jedi vs Sith na miecze świetlne. Czyli odwieczny konflikt jasnej i ciemnej strony.

18.20 – Zakończenie programu.

Niedziela – 19.09.2010.

10.00 – Otwarcie wystawy

11.00 – Szkolenie i symulator pilotów myśliwców Imperium – atrakcyjne nagrody.

12.00 – Strzelnica Imperialna i Quiz wiedzy o Gwiezdnych Wojnach – atrakcyjne nagrody.

13.00 – Pokaz grupy Nizar. Jedi vs Sith na miecze świetlne. Czyli odwieczny konflikt jasnej i ciemnej strony.

14.00 – Finał Turnieju Star Wars: Light Suber Duels. Walka o 3 i 1 miejsce. Pokaz grupy Nizar.

15.00 – Zakończenie programu.