☰ menu

gry LEGO

niedz.
12.09.2010

Gry planszowe LEGO to innowacyjna kombinacja 2 typów zabawy – kultowych klocków LEGO z grą planszową. Pierwszy wspaniale pobudza wyobraźnię i uczy twórczego podejścia. Drugi z kolei uczy kontaktu z ludźmi oraz rozwija cechy społeczne. Zawody LEGO Games Cup odbędą się w niedzielę, 12 września w godzinach 11-19.00, w hali "Warszawianka"

. Udział w LEGO Games Cup jest bezpłatny.

Zapisów można dokonywać na stronie Miasta Dzieci.

Z okazji polskiej premiery planszowych gier LEGO, producent przygotował dla swoich małych i dużych fanów LEGO Games Cup, pierwszą imprezę poświęconą nowemu światu zabawy z LEGO. W ramach imprezy w dniu 12 września hala „Warszawianka” zostanie podzielona na 2 sekcje: „rozgrywki” i „prezentacje”.

W części „rozgrywki” dzieci w wieku 7-11 lat, zarejestrowane na specjalnej stronie internetowej serwisu miastodzieci.pl będą mogły zagrać w jedną wybraną przez nie grę – Monster 4, Minotaurus lub Piramida Ramzesa i jednocześnie ubiegać się o wyjątkowe nagrody – Dyplom Pierwszego Polskiego Championa Gier LEGO i nową grę LEGO.

Część „prezentacje” przeznaczona będzie przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w rozgrywkach. Ta sekcja umożliwi im przyjrzeć się z bliska nowym grom LEGO oraz rozegrać pierwszą próbną partię.

O radosną i lekką atmosferę LEGO Games Cup zadba Marcin Prokop, który poprowadzi rozgrywki. Popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny zaprezentuje uczestnikom w charakterystyczny dla siebie sposób zasady gier, skomentuje zawody, wesprze sędziów w rozstrzyganiu ewentualnych sporów, a także zachęci zgromadzonych w hali do gorącego kibicowania i fantastycznej zabawy.

*Rejestrację prowadzimy do piątku 10 września do godziny 24:00. Spóźnialscy będą mogli zarejestrować się na miejsu – w Hali Warszawianka 12 września od godziny 11:00. Niestety nie możemy zagwarantować, że uda się Państwu zarejestrować na wybrana grę. Pierwszeństwo mają osoby zarejestrowane wcześniej.

Zanim dokonasz rejestracji, poznaj gry planszowe LEGO i zapoznaj się z Regulaminem rozgrywek LEGO Games Cup.

{{moduly lego}}