☰ menu

niedz.-niedz.
16.09-14.10.2012

GRANDA zespół wokalny

Zajęcia dla dzieci (od 10 lat) i młodzieży. Nauka emisji głosu, dykcji, pracy z mikrofonem, śpiewania na głosy. Zespół stworzony jest by czerpać radość ze wspólnego śpiewania, wzajemnego oddziaływania na siebie i dostrzegania, jak wielka jest moc w zgranej grupie. Zespół śpiewa energiczne piosenki w różnych stylistykach ucząc się przy tym interpretacji piosenki, ruchu scenicznego, radzenia sobie z tremą. Każdy młody wokalista kształci swój słuch harmoniczny. Zespół będzie brał udział w konkursach i festiwalach dla grup wokalnych.

Zajęcia w środę godz. 17.05-19.00.

Instruktor: Paulina Brzozowska.

Opłata: 50 zł/m-c.

Paulina Brzozowska

Wokalistka, Studentka Wokalistyki Jazzowej w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie Joanny Zagdańskiej, absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie przy ul. Bednarskiej. Śpiewała z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in. Marylą Rodowicz, Marysią Sadowską, Januszem Szromem, zespołem Dżem, Krzysztofem Herdzinem, Mietkiem Szcześniakiem. Wzięła udział w nagraniu płyty Wojtka Gęsieckiego "Wyszukana Prostota", uczestniczyła wielokrotnie w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską, Andrzeja Głowackiego czy Grażynę Łobaszewską. Obecnie współpracuje z Tomkiem Kamińskim tworząc chórek wraz z polską jazzową wokalistką Kamilą Abrahamowicz. Jest laureatką wielu polskich festiwali i konkursów piosenki oraz programu telewizyjnego "Szansa na Sukces", w których nagrodę wyśpiewała sobie śpiewając piosenkę zespołu Dżem. Paulina obecnie pracuje nad własnym materiałem muzycznym oraz uczestniczy w wielu projektach.

Umiejętności:

• Czytanie nut głosem,

• Akompaniament na instrumencie klawiszowym,

• Prowadzenie zespołu wokalnego,

• Podstawy ruchu scenicznego,

• Podstawy gry aktorskiej,

• Nauka emisji głosu oraz interpretacji piosenki.