☰ menu

05.10.2013
5 października 2013 r.
godz. 12:33

Muzeum Miasta Łodzi organizuje pierwszą w Polsce "Grę Miejsca". „Gra miejsca” to niezwykła przygoda w której dźwięki ściśle łączą się z historią, miejscami i osobami. Pierwszy raz w dziejach takich rozgrywek w Łodzi przez miasto poprowadzi Cię narrator. Kim on będzie? Dokąd doprowadzi Cię głos w Twoich słuchawkach? By odpowiedzieć na to pytanie należy wziąć udział w grze.
W tym celu niezbędny okaże się odtwarzacz mp3, np. telefon oraz słuchawki.
Nie masz takiego urządzenia? Nie szkodzi – pożyczymy Ci!
Jednakże aby odnaleźć rozwiązanie zagadek, musisz się najpierw zarejestrować:
REJESTRACJA (kliknij)
Kiedy to zrobisz dostaniesz pierwsze zadanie, którym sprawdzimy Twoje tropicielskie zdolności. Dopiero kiedy je wykonasz, otrzymasz dalsze instrukcje.
Nagroda jest równie wyjątkowa, co sama gra. Na własność możesz zdobyć cały dzień z łódzkim Tropicielem zagadek, sensacji i ciekawych miejskich zdarzeń. Będziesz mógł lub mogła wyznaczyć Tropicielowi zadanie przygotowania wyjątkowej trasy turystycznej tylko dla Ciebie i Twojej rodziny lub znajomych (również po angielsku jeśli takie będzie Twoje życzenie). Masz okazję wygrać usługę przewodnicką z jednym z najbardziej popularnych łódzkich przewodników – Piotrem Tomczykiem*.
Przewidziano również dodatkowe nagrody rzeczowe.
FINAŁ i ROZDANIE NAGRÓD
Gra Miejsca to jednocześnie finał całorocznego projektu "Łódź utkana dźwiękiem", zapraszamy zainteresowanych o godzinie 15.00 do Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15 (dawny Pałac Poznańskich)
premiera filmu "Łódź – Miasto rzek" – autorstwa braci Brajterów
prezentacja interaktywnej strony internetowej,
przedstawienie nagrody głównej – czyli postaci łódzkiego Tropiciela
rozdanie nagród w "Grze Miejsca".
*Pan Piotr zaznacza, że podejmuje się pracy przewodnickiej i tylko przewodnickiej. Nie naprawia kranów, nie myje okien, nie czyści samochodów. Jednakże w swoim turystycznym fachu jest w stanie podjąć się każdego ciekawego wyzwania.
ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM (kliknij)

Strona wydarzenia w serwisie Muzeum