☰ menu

Gra miejska: Od skrzata do olimpijczyka. Sosnowiec

niedz.
10.09.2023
10 września odbędzie się fantastyczne wydarzenie, jakiego jeszcze w Sosnowcu nie było. Zagłębiowski Klub Szermierczy, wspólnie z Muzeum Pałac Schoena, Centrum Artystyczno-Biznesowym Pałac Dietla, portalem informacyjnym slazag.pl oraz Urzędem Miejskim w Sosnowcu, przygotowują imprezę dla mieszkańców Sosnowca i miast Zagłębia Dąbrowskiego. To będzie dzień pełen wrażeń dla każdego uczestnika, który weźmie udział w tym przedsięwzięciu.

Na uczestników będą czekały m.in.:

• zadania szermiercze,
  • sprawnościowe,
  • łamigłówki
  • zagadki historyczne.

Każdy uczestnik dostanie zaproszenie do wspólnych treningów szermierczych w naszym klubie, a na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

Kto może wziąć udział w grze?

– uczniowie klas podstawowych, do których głównie kierowana jest zabawa,
– młodzież,
– osoby dorosłe,
– sportowcy, historycy, artyści…
Jednym słowem – każdy kto wyśle zgłoszenie!

Jak zapisać się do udziału?

1. Wystarczy na adres e-mail: gramiejska.zks@gmail.com wysłać wiadomość zawierającą:
– nazwę drużyny,
– imiona i nazwiska oraz daty urodzenia uczestników*
– adres e-mail, na który prześlemy komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji drużyny i podamy miejsce w Sosnowcu, z którego zespół rozpocznie zmagania w naszej grze.
* w grze mogą brać udział wyłącznie zespoły liczące od 3 do 6 osób, w tym maksymalnie 1-2 osoby dorosłe.

A teraz wyobraźcie sobie, że nasze miasto to wielka plansza… Brzmi zachęcająco?
Zbierajcie drużynę i zapiszcie się do tej wspaniałej przygody! Miejsca są ograniczone.

Aby poznać więcej szczegółów na temat fabuły gry zapraszamy do śledzenia wydarzenia oraz na naszą stronę:
Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.