☰ menu

Gimnastyka nie tylko dla mam w Trójmieście

sob.
19.06.2010
Tym razem ćwiczyć będziemy już nie tylko w Parku Nadmorskim, ale aż w siedmiu punktach miasta! – w Letnicy, Oruni, Chełmie, Pasie Nadmorskim, Dolnym Mieście, Morenie i Śródmieściu. Wszystkich, którzy lubią sport, są aktywni bądź po prostu mają ochotę pod okiem instruktorów (!) ze sportem się zaprzyjaźnić zapraszamy do skorzystania z letniej oferty miasta Gdańska, czyli rekreacji ruchowej na wolnym powietrzu – Wyginaj śmiało ciało!

Już w najbliższą sobotę, 19 czerwca, o godz. 11.00 zapraszamy do Parku Nadmorskiego (plac rekreacyjny, wejście B, od ul. Czarny Dwór) na uroczystą inaugurację wakacyjnego projektu Wyginaj śmiało ciało!

Udział w zajęciach jest bezpłatny!
Organizator zapewnia sprzęt do ćwiczeń oraz możliwość bezpiecznego przechowania roweru na czas ćwiczeń.

Zajęcia ruchowe w ramach projektu – Wyginaj śmiało ciało! – rozpoczynamy już w najbliższy piątek, 18 czerwca, w Parku Nadmorskim. A śmiało wyginać ciała będziemy mogli aż do 26 sierpnia!

Przygotowaliśmy bogaty pakiet ćwiczeń (pod okiem instruktorów):

•gimnastyka poranna i na pożegnanie dnia: ćwiczenia oddechowe, aerobowe, relaksacyjne, ogólnorozwojowe z elementami jogi i strechingu, z wykorzystaniem różnych przyrządów w celu uatrakcyjnienia zajęć,
•Tai-chi Qigong: chińskie energetyczne ćwiczenia gimnastyczne,
•ścieżka zdrowia: wspólne pokonanie ścieżki zdrowia – ćwiczenia na przyrządach gimnastycznych ustawionych w terenie,
•marsz Nordic Walking: marsz z wykorzystaniem kijków do nordic walking.

Plan zajęć (do 26 sierpnia) :

poniedziałek: Morena / zieleniec przy ul. Zabłockiego 3
wtorek: Letnica / Park przy ul. A Michny
środa: Orunia / Park Oruński
czwartek: Chełm / ul Witosa 19

•17.00 – 17.45 – Tai-chi
•18.00 – 18.45 – gimnastyka na pożegnanie dnia
•19.00 – 20.30 – Nordic Walking

piątek i sobota: Pas Nadmorski / Park Nadmorski im. Prezydenta Reagana (wejście B, od ul. Czarny Dwór)

piątek:
•18.00 – 19.00 – gra plenerowa bule oraz ćwiczenia Tai-chi