☰ menu

Gdański Madison kończy XII lat.

czw.-pon.
12.11-30.11.2015

Gdański Madison kończy XII lat.

Listopad to dla Galerii Handlowej Madison czas szczególny. To właśnie w listopadzie Madison obchodzi swoje XII już urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów 1000 biletów na premierowy pokaz filmu Gwiezdne Wojny – Przebudzenie Mocy – najbardziej wyczekiwaną premierę ostatnich lat. Będzie to już siódma odsłona tej słynnej serii. Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina, wystarczy w dniach 2-29.11 zrobić zakupy na łączną sumę 400 zł i odebrać swoje zaproszenie w punkcie odbioru biletów zlokalizowanym na parterze Galerii przy wejściu głównym do galerii od ulicy Heweliusza. Zaproszenia na film wydawane będą od 15 do 29.11 w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 19:00. Partnerem akcji jest Cinema City.

Fani okazji cenowych znają nas także w listopadowym wydaniu magazynu Free Kupony. Wyjątkowe, urodzinowe rabaty, promocje i oferty cenowe najemców Galerii dostępne także w wersji elektronicznej na www.freekupony.pl.

O GH Madison:

Galeria Handlowa Madison została otwarta 28.11.2003 i była pierwszym tego typu obiektem handlowym w Trójmieście. Lokalizacja galerii w samym sercu Gdańskiej starówki a także szeroka oferta handlowa, usługowa i gastronomiczna sprawiły, że Madison na stałe wpisał się w krajobraz tej części miasta. Obecnie Madison to ponad 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych, zlokalizowanych na 5 poziomach galerii. To także Centrum Medyczne, Centrum Biurowe oraz Fitness Club.

W ciągu ostatnich dwóch lat Galeria Madison została poddana gruntownym pracom remodellingowym. Zmianie uległa część gastronomiczna pasażu na partzerze a także pomieszczenia toalet dla klientów galerii. Dla większego komfortu klientów od strony wejścia głównego do galerii dobudowana została dodatkowa linia ruchomych schodów. Pasaże galerii zostały doświetlone dodatkowymi źródłami światła zaś fontanna z konstrukcją kół młyńskich została poddana pracom modernizacyjnym.

Dobrze dobrany Tenant Mix, doskonała lokalizacja a także przytulne i kameralne wnętrza nawiązujące do architektury hanzeatyckiego miasta przyciągają dziś klientów nie tylko z Gdańska, ale także z całego regionu. W pierwszym półroczu br. Madison zanotował rekordową od 2008 liczbę odwiedzalności, osiągając w lipcu wzrost o 11 punktów procentowych w porównania do zeszłego roku. To doskonały wynik, który pokazuje silną i stabilną pozycję marki na rynku średnio powierzchniowych galerii handlowych w Gdańsku i regionie.

Od początku roku galerię Madison odwiedziło już ponad 5,4 mln klientów. Naszym klientom dziękujemy za zaufanie do marki Madison oraz wspólne 12 lat.