☰ menu

Gang wiewióra we wrocławskich kinach sieci Multikino!

pt.
18.07.2014

Po sukcesie „Samolotów" Disney raz jeszcze zaprasza w podniebną podróż. „Samoloty 2" to nowa komedia przygodowa o elitarnej eskadrze dzielnych samolotów gaśniczych chroniących Turbocki Park Narodowy. Kiedy słynny na cały świat samolot wyścigowy Dusty Popylacz dowiaduje się, że awaria silnika prawdopodobnie przekreśli jego przyszłe starty w zawodach, zwalnia obroty i zostaje podniebnym strażakiem. Dołącza do weterana strażackiego fachu helikoptera Brygadiera Śmigłego i jego dzielnego zastępu, do którego należy cysterna lotnicza Lidka Zalewajka, ciężki helikopter transportowy Rwący Wicher, zdemobilizowany transporter wojskowy Paker oraz wesoła drużyna dzielnych łazików-spadochroniarzy. Wszyscy stają ramię w ramię do walki z ogromnym pożarem lasu, a Dusty poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

Oferta „Wakacyjna Rodzina do kina", obejmuje 6 premierowych filmów familijnych: „Jak wytresować Smoka 2", „Gang wiewióra", „Samoloty 2", „Tarzan", „Dzwoneczek i Tajemnica Piratów" oraz „Wakacje Mikołajka". Kupony zniżkowe dostępne w kasach kin sieci Multikino od 20 czerwca przy zakupie biletów na filmy familijne.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. „Wakacyjna Rodzina do kina" to akcja, która pozwala na zakup biletów na filmy familijne jeszcze taniej niż dotychczas. W Multikinie rodzic płaci tyle co dziecko przez cały tydzień do godziny 17:00 na filmy familijne bez ograniczeń wiekowych. Natomiast latem, dzięki akcji „Wakacyjna Rodzina do kina", dodatkowo 5zł zniżki dla rodziny, przy zakupie minimum 3 biletów rodzinnych. Akcja trwa od 20 czerwca do 4 września.

O filmie „Samoloty 2"
Reżyseria: Roberts Gannaway
Scenariusz: Jeffrey M. Howard

Dubbing:
Maciej Musiał – Dusty
Piotr Grabowski – Brygadier Śmigły
Monika Dryl – Lidka Zalewajka
Paweł Wawrzecki – Maruś
Grzegorz Małecki – Strażak Kopeć

Marian Opania – Mayday
Wiktor Zborowski – Wicherek
Olaf Lubaszenko – Beka
Weronika Rosati – Dottie
Cezary Morawski – Kapitan

UWAGA

Mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na film Samoloty 2 ważne w dniac 21-24 lipca. Wystarczy w czwartek 17 lipca przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując SAMOLOTY, w treści swoje imię i nazwisko.
Na wylosowany adres email prześlemy powiadomienie o sposobie odbioru zaproszenia.