☰ menu

• 14:00-17:30 Warsztaty kultury chińskiej
  • 14:00-17:30 Pokazowe lekcje języka chińskiego
  • 14:00-17:30 Zabawy i warsztaty dla dzieci

Wstęp na wykłady i warsztaty jest wolny.

Przez cały dzień będzie można poprosić naszego kaligrafa o zapisanie swojego imienia lub sentencji w pięknej chińskiej kaligrafii.

O godz. 18:00 zapraszamy na Galę Chińskiego Nowego Roku.

Wystąpią artyści z National Song and Dance Theater i National Art Theater z Ordos w Mongolii Wewnętrznej. Na galę obowiązują wejściówki – do odbioru bezpłatnie w biurze Instytutu Konfucjusza od poniedziałku 25 stycznia w godz. 9:00-18:00. Liczba wejściówek jest ograniczona. Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości ich rezerwacji, ani wcześniejszego odbioru (za wyjątkiem puli dla kursantów IK).

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Dzieki uprzejmości instytutu Konfucjusza mamy do rozdania 5 dwuosobowych zaproszeń  na Galę Chińskiego Nowego Roku o godz. 18!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Gala) wraz z imieniem i nazwiskiem  oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 28 stycznia 2016 r do godz. 13. Zgłoszenie musi również zawierać odpowiedź na pytanie: Jakiemu cyklowi zajęć dla dzieci organizowanemu przez Instytut Konfucjusza patronuje Miasto Dzieci?

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁