☰ menu

Frankenweenie oraz Strażnicy Marzeń na mikołajki w Multikinach!

pt.-niedz.
07.12-09.12.2012

Pierwsza propozycja to opowieść o małym chłopcu, przeprowadzającym eksperyment naukowy, który pozwala mu ożywić ukochanego psa – Korka. Jak się jednak okazuje, przywrócenie zwierzaka do świata żywych przynosi głównemu bohaterowi potworne konsekwencje. Produkcja stworzona przez mistrza wyobraźni – Tima Burtona.

Film „Strażnicy marzeń" oparty jest na serii książek Williama Joyce′a. Animacja przedstawia nieśmiertelnych bohaterów baśni dla dzieci, którzy zjednoczeni podejmują walkę ze złymi mocami Pitcha – Króla Ciemności, pragnącego przejąć władzę nad światem. Oficjalna premiera filmu odbędzie się 4 stycznia 2013 roku. Natomiast w Multikinie film „Strażnicy marzeń" można oglądać przedpremierowo we wszystkie weekendy grudnia: 07-09.12.2012, 14-16.12.2012, 21-23.12.2012 oraz 28-30.12.2012.

Bilety na premierowe i przedpremierowo pokazy filmów są dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl.

Więcej informacji można znaleźć również na stronie www.multikino.pl

O filmie „Frankenweenie" 3D
Reżyseria: Tim Burton
Scenariusz: John August, Tim Burton, Leonard Ripps

O filmie "Strażnicy marzeń"
Reżyseria: William Joyce, Peter Ramsey
Scenariusz: David Lindsay-Abaire, William Joyce

Uwaga! Mamy zaproszenia!

Spośród osób, które w czwartek przyślą na adres basia@miastodzieci.pl zgłoszenie, wylosujemy adres e-mail, którego właściciel otrzyma podwójne zaproszenie na bajkę „Frankenweenie", ważne do MK Pasaż w dniach 10-13 grudnia.

W temacie maila proszę napisać: FRANKENWEENIE

, w treści podać swoje imię i nazwisko.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślany udział w konkursie. Otrzymujemy wiele zgłoszeń osób, które nie sprawdzają, czy zostały zwycięzcami i w ten sposób zaproszenie pozostaje niewykorzystane. Zwycięzców powiadomimy w piątek do godziny 16.00.

W drodze losowania wybierane zostają adresy mailowe, dlatego treść nadsyłanych zgłoszeń nie ma tutaj znaczenia – ważny jest temat wiadomości. Otwierane są jedynie wiadomości z wylosowanych adresów i na te wysyłamy odpowiedź.