☰ menu

festyn i koncerty Dzień Dziecka 2011

sob.
28.05.2011
Radio ZET zaprasza na „Mamy Maj”, koncert dla całej rodziny, który odbędzie się 28 maja w Warszawie. Gwiazdą wieczoru będzie Urszula, ponadto na koncercie wystąpią Manchester, Poparzeni Kawą Trzy i The Sheomans. Dla przybyłych gości przygotowano liczne atrakcje i konkursy.
Koncert w Warszawie (Pole Mokotowskie) rozpocznie się już o godz. 12.00 wraz z otwarciem rodzinnego miasteczka Radia ZET. Znajdą się tu strefy zabaw, edukacji i kulinariów. Na mamy i ich pociechy będą czekać liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.
„Mamy Maj”
to cykl pięciu majowych imprez plenerowych organizowanych przez Radio ZET. Majówki mają charakter rodzinny. Z racji zbliżającego się Dnia Matki, to właśnie wszystkim mamom i ich pociechom dedykowane są tegoroczne imprezy Radia ZET. Wstęp bezpłatny.
Z tej okazji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie! Macie szansę wygrać lalkę Barbie, Kena lub WWE FlexForce – figurkę z akcesorium!
Aby zdobyć nagrodę wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

W jakich miastach (podaj przynajmniej dwa) odbyły się koncerty „Mamy Maj” Radia Zet?
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 28 czerwca pod adresem mailowym: zaproszenia@miastodzieci.pl
Więcej informacji na temat koncertu „Mamy Maj” znajdziecie na stronie www.radiozet.pl