☰ menu

festiwal i pokazy sztuki cyrkowej

niedz.
02.10.2011

Cyrk Zalewski dba o najmniejsze szczegóły organizacyjne i techniczne, zapewnia wiele niespodzianek, dzięki czemu spełnia oczekiwania widzów, niezależnie od ich wieku.
W czasie XII Festiwalu warszawska publiczność zobaczy ponad 30 artystów reprezentujących 8 krajów, w tym Kenię, której przedstawiciele – słynna na całym świecie grupa akrobatów – zaprezentują w Polsce swój najnowszy program.
Wielu spośród występujących artystów będzie w Polsce pierwszy raz.
W ramach Festiwalu widzowie będą mogli zobaczyć zapierającą dech w piersiach gimnastykę na szarfach, na huśtawkach i (po raz pierwszy) na pontonach, komika z Włoch, wyższą szkołę jazdy na koniu i wiele innych „numerów" w wykonaniu najlepszych artystów świata.
Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników zwierząt, wystąpią m. in.: konie palomino, słonie, lwy, wielbłądy, małpy, węże, papugi.
W ramach Festiwalu przewidziano konkursy z nagrodami dla widzów, którzy wezmą udział w głosowaniu na najlepszego artystę.
Szansę na nagrodę ma także najmłodszy jubilat, którego urodziny przypadają w dniu przedstawienia, na którym jest obecny.

Bilety na XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej dostępne
od 20.09.2011 wyłącznie w kasach cyrku na terenie festiwalu
(Warszawa ul. Towarowa / Wolska).
Kasy biletowe czynne codziennie od 20.09.2011 do 23.10.2011 w godzinach
od 9:00 do 19:00.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem tel. 512 253 791.
Numer telefonu czynny jest codziennie od 09:00 do 19:00.
UWAGA! Kasy nie prowadzą rezerwacji biletów!
Masz pytanie? Napisz do Nas!
e-mail: cyrk-zalewski@cyrk-zalewski.com.pl

Organizatorzy przygotowali dla czytelników Miasta Dzieci  6 dwusosobowych biletów oraz 3 bilety rodzinne (2 os. dorosłe + 2 dzieci).  Zapraszamy! Bilety rozlosujemy wśród osób, które napiszą do nas w dniach od 23 września 2011 do 1 października 2011 na adres

zaproszenia@miastodzieci.pl . W tytule maila prosimy wpisać: CYRK ZALEWSKI, zaś w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową – brak informacji od redakcji oznacza brak wygranej.