☰ menu

Festiwal Artystyczny Targówek

niedz.
27.05.2012

Ich wychowankowie prezentować będą swoje programy artystyczne na scenie od godz. 12.00.

W Miasteczku Festiwalowym znajdzie się Pasaż Kulturalny, w którym odbywać się będą różnorodne działania animacyjne adresowane do dzieci: zajęcia plastyczne, manualne, edukacyjne, gry zręcznościowe i logiczne. W Pasażu Handlowym natomiast, będzie można pobawić się na „dmuchańcach", czyli dmuchanych zabawkach dla dzieci, oraz skosztować lokalnych przysmaków kulinarnych.

Wieczorem odbędą się dwa koncerty: o godz. 20.00. wraz z zespołem wystąpi Karolina Cicha – wokalistka, kompozytorka, aranżerka, muzykująca aktorka – promując swoją pierwszą w pełni autorską płytę pt. "Miękkie maszyny". Po mieszance avant-popu z energią muzyki rockowej, zespół Twistersi przeniesie zgromadzonych w klimat niezniszczalnego klasycznego blues-rocka (godz. 21.00).

Festiwal „Artystyczny Targówek" to wyjątkowa okazja, by w profesjonalnych warunkach pokazać efekt pracy pasjonatów, którzy wspólnie z dziećmi i młodzieżą współtworzą kulturę dzielnicy. Możliwość ich prezentacji na dużej scenie to znakomity bodziec do doskonalenia i podnoszenia swoich umiejętności.

Wydarzenie organizowane jest przez Dom Kultury „Zacisze" we współpracy z Urzędem Dzielnicy Targówek. Partnerem Festiwalu jest firma AURAEKO a patronat medialny objęły „Gazeta eReSeM Praga" oraz „Echo Targówka, Bródna i Zacisza" i „Nowa Gazeta Praska".

Więcej informacji na www.zacisze.waw.pl