☰ menu

pt.-niedz.
27.01-29.01.2017

Odpoczywamy, ale gdzie?

Po pierwsze odpocząć, czyli nie planować zbyt wiele, tylko zastanowić się nad tym od czego chcemy odpocząć? Jeśli od tłumu i gwaru warto unikać takich miejsc jak aquaparki, lodowiska – tam najczęściej w czasie ferii jest dość tłoczno. Może lepszym miejscem będzie osiedlowa biblioteka, mały klub, kawiarnia, galeria czy też muzeum, choć w tych ostatnich z powodu ferii też robi się tłoczno. Jeśli planujecie odpoczynek od myślenia, komputerów wtedy najlepszy będzie ruch, więc właśnie lodowiska, aquaparki, hale sportowe.

Na narty i na łyżwy

Jeśli zimowa aura wraz ze śniegiem dopisze, na miłośników zimowych aktywności czekają okoliczne stoki narciarskie: w Sopocie na Łysej Górze, na Wieżycy i w Przywidzu. Nie są może wielkie jak te w górach, ale za to sa blisko i dojechać można do nich komunikacją miejską lub pociągiem. Narty poza miastem, a łyżwy w mieście.

Ferie we własnym gronie

Jeśli wolicie ferie w stylu slow, polecamy pomysły na wspólne GOTOWANIEi rodzinne zabawy plastyczne, eksperymentalne i muzyczne.

Udanych ferii zimowych!

Zapraszamy Was do naszej zakładki ZIMA W MIEŚCIE – SPRAWDŹ TUTAJ– tam piszemy o zajęciach, warsztatach i półkoloniach  i pozostałych atrakcjach organizowanych w czasie ferii w Trójmieście.