Przez 5 dni będziemy podróżować dookoła świata, poznając różne kultury. Zbadamy nasze muzeum „od kuchni”, przyjrzymy się ciekawym i barwnym elementom kultury i tradycji żydowskiej. Wybierzemy się także w dalsze podróże: odwiedzimy bliski i daleki wschód, poznając tradycyjne zabawy, smaki i kolory. Będziemy się ruszać, tworzyć, spotykać z ciekawymi ludźmi, czytać i oglądać ambitne filmy.
Pobierz ramowy program zajęć>>
Data:
Miejsce: miejsce edukacji rodzinnej „U króla Maciusia” w Muzeum POLIN
Grupa: max 20 dzieci w wieku 5-10 lat
Wyżywienie: 3 posiłki z restauracji Besamim
Prowadzący: Dominika Cieślikowska – psycholożka, trenerka umiejętności międzykulturowych. Uczestniczy i współorganizuje krajowe i międzynarodowe przedsięwzięcia (szkolenia, projekty badawcze, konferencje, publikacje) promujące dialog międzykulturowy. Autorka wielu publikacji i materiałów dydaktycznych i szkoleniowych, m.in. Od uprzedzeń do empatii i zrozumienia (w: Drama w kształtowaniu postaw antydyskryminacyjnych, Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP KLATKA, 2010); ABC edukacji międzykulturowej.
Cena: 650 zł / os.
REZERWACJA KROK PO KROKU:
- Wstępną rezerwację należy dokonać mailowo lub telefonicznie: ukrolamaciusia@polin.pl +48 22 47 10 303 . Podczas rezerwacji prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka/ci, wieku dziecka, imienia i nazwiska opiekuna, jego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.
- Ostateczną rezerwację dokonuje się przez elektroniczny system sprzedaży biletów>>
- Osoby, które pomyślnie zarezerwują i opłacą wypoczynek otrzymują potwierdzenie mailowe rezerwacji wraz z dokumentami do uzupełnienia: kartą kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku, zgodą na wykorzystanie wizerunku, regulaminem ferii, formularzem odbioru uczestnika.
- Uzupełnione i podpisane dokumenty należy dostarczyć do koordynatora miejsca edukacji rodzinnej najpóźniej do dnia rozpoczęcia się wypoczynku.
- Rezygnacji z wypoczynku można dokonać do 3 dni przed rozpoczęciem się ferii. Tylko wówczas zostanie zwrócona cała wpłata. Po tym terminie nie podlega ona zwrotowi.
Miejsce edukacji rodzinnej