☰ menu

śr.
23.01.2013

Nie nudź się w ferie!!!
Filharmonia Pomorska gra nie tylko dla dorosłych!!

MUZYCZNE FAJERWERKI

Zgodnie z wieloletnią tradycją zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych na niecodzienne wydarzenie. W sali koncertowej Filharmonii Pomorskiej wybuchną muzyczne fajerwerki, specjalnie dla tych, którzy odpoczywają po zmaganiach z pierwszym semestrem w murach miasta, szkołach, świetlicach, domach kultury, bądź po prostu nudzą się w domach. Także tym razem postaramy się urozmaicić czas i nie zawieść najmłodszych melomanów.
W programie znane i przez wszystkich lubiane piosenki dla dzieci m.in. Kiedy zima się zaczyna, Z kopyta kulig rwie, Jingle Bells. O oprawę muzyczną zadbają muzycy pod kierownictwem Katarzyny Szewczyk, a urozmaicenie gwarantują tancerze z Fabryki Tańca z Bydgoszczy. Zapewniamy dobrą zabawę, masę muzyki i oczywiście bardzo dużo śmiechu. Jak co roku nie zabraknie także niespodzianek!

Katarzyna Szewczyk, prowadzenie
Milena Kułakowska, śpiew