☰ menu

Ferie w Teatrze Zagłębia: Wróg - instrukcja obsługi
niedz.
10.02.2019

W niedzielę, 10 lutego o godz. 11:00 oraz w czwartek, 14 lutego o godz. 10:00 Teatr Zagłębia gra spektakl „Wróg – instrukcja obsługi”. Przedstawienie adresowane jest do widzów w wieku 10+. Po pokazie w dn. 10 lutego odbędą się warsztaty z aktorami.

Opis spektaklu:

Czy myślałeś o tym, żeby zaprzyjaźnić się ze swoim wrogiem?
Nie?
Może dlatego, że trudno nam to sobie wyobrazić? A może często jest tak, że sami budujemy w sobie postawę wrogości wobec kogoś? Wobec obcych z innych miast czy kultur, znajomych ze szkoły albo z podwórka, a może kogoś z rodziny.
Przez dwa miesiące we współpracy z dziećmi przyglądaliśmy się temu, jak zachowujemy się w obecności wroga, co możemy zrobić, żeby się go nie bać i znaleźć z nim wspólny język. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie jak bez przemocy rozbroić wroga.
Tak powstała instrukcja obsługi wroga. Przekonaj się czy działa.

Warsztaty po pokazie spektaklu 10 lutego:
Po spektaklu odbędą się warsztaty z aktorami wokół treści przedstawienia. Ponieważ liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, prosimy o zapisy w Biurze Obsługi Widzów: tel. 32 266 11 27 / bow@teatrzaglebia.pl. Czas trwania warsztatów: ok. 1 godz. Udział w warsztatach jest wliczony w cenę biletu.