☰ menu

Ferie w Parku Wodnym

pon.-pt.
03.02-14.02.2014

Na okres ferii w sprzedaży dostępne będą karnety na okaziciela: 10 wejść w cenie 100 zł. Jedno wejście  upoważnia do 70 min. pobytu w hali basenowej. Karnety ważne będą 16 dni od daty zakupu. Jest to propozycja dla dzieci i młodzieży uczących się, więc przy korzystaniu z karnetu należy okazać legitymację szkolną (nie dotyczy to oczywiście dzieci młodszych). Zaletą karnetu jest fakt, iż z dzieckiem może wejść jedna osoba dorosła; wówczas z karnetu pobrane zostają dwa wejścia. To świetna propozycja spędzenia ferii bez dalekich wyjazdów, a jednocześnie zmieniając klimat na iście tropikalny!

Jak co roku, tak i w tym przygotowana została wraz z Urzędem Miasta Krakowa oczekiwana przez dzieciaki akcja „Bezpieczny Kraków". Od 3 do 14 lutego, od poniedziałku do piątku, aż 400 dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie, w wieku od 4. do 16. lat, będzie mogło kupić na podstawie kuponów, wydawanych codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-9.00 (lub do wyczerpania limitu) przed wejściem głównym do Parku Wodnego bilet na 1,5 godzinne wodne szaleństwa za cenę 4  zł. (Uwaga! Jeśli w danym dniu pozostaną jeszcze kupony, można je będzie można pobrać z Informacji Parku Wodnego w  godz. 9:00 do 10:00). Dzieci do 10 roku życia mogą wejść do hali basenowej tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun wykupuje bilet na 1,5 h w cenie promocyjnej 11,50 zł. W ramach tegorocznej akcji „Bezpieczny Kraków" codziennie czeka pula 30 kuponów przeznaczona dla posiadaczy Krakowskiej Karty Miejskiej 4+".

Nie trzeba wyjeżdżać, żeby poczuć się jak na wakacjach w ciepłych krajach! Gorąca temperatura i radosny klimat zapewnią wszystkim Gościom udane ferie. Czeka mnóstwo wodnych atrakcji, takich jak zakręcone zjeżdżalnie, Tęczowa Ścieżka, która umożliwia chodzenie po tafli wody!  Wszystkich fanów letnich prądów w wir zabawy porwie rwąca rzeka i basen z prawdziwą falą! Amatorów przygody ucieszy ścianka wspinaczkowa i boiska do gry w wodną siatkówkę, koszykówkę, a także wiele innych wodnych atrakcji.

Dla osób poszukujących ciekawych zajęć Wellness Club Park Wodny zaprasza do skorzystania z oferty jaką jest Wellness Club Dance Camp. To alternatywa dla dzieci i młodzieży pow. 10 r. ż. , w postaci nauki tańca uzupełniona o możliwość korzystania z siłowni Parku Wodnego. Karnety na zajęcia taneczne oraz siłownię dostępne są w atrakcyjnych cenach: karnet tygodniowy za 70 zł oraz karnet na dwa tygodnie w cenie 110 zł. Zajęcia odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00." Każdy dzień to inna technika, a więc inne emocje i doświadczenia taneczne. „Uczestnicy Dance Camp będą mieli okazję poznać style taneczne, takie jak Latin Party, Pull Up, Dancehall, Reggaeton, Latino/ Salsa oraz korzystać bez ograniczeń z siłowni." Zamiast spędzać ferie w domu lepiej nadać im tanecznego tonu! Codziennie świetna zabawa i atrakcje!

Korzystając z oferty Parku Wodnego można zapewnić dzieciakom ferie z mnóstwem zabaw i atrakcji wśród wysokiej temperatury i wakacyjnej atmosfery. Na przekór zimie!

Więcej na: www.ParkWodny.pl i www.WellnessClub.ParkWodny.pl